PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800056}

Ratched

7,3 30 425
ocen
7,3 10 1 30425
5,0 3
oceny krytyków
Ratched
powrót do forum serialu Ratched

Cześć, mam pytanie, wydaje mi się że oglądałem serial uważnie a jednak czuje jakbym przeoczył zakończenie jednego, może dwóch wątków. Wie ktoś może w jakich okolicznościach umarła Lenore Osgood ? I dlaczego Mildred powiedziała do Gwendolyn że Dr. Hanover nie żyje a ona ma z tego pieniądze (jeśli dobrze zrozumiałem) skoro w rozmowie z Osgood zrezygnowała ze zlecenia, dostała pieniądze z góry? A Hanover sfingował swoją śmierć i wyjechał do Kanady?
Czy może te wątki zostały nie wyjaśnione, celowo lub nie?
Bardzo dziękuję za odpowiedź

Pegi1910

Lenore Osgood została zamordowana przez swojego syna. Dr Hanover po ucieczce z Charlotte zamknął ją w szafie, bo do drzwi zapukała policja. To spowodowało, że z Charlotte ujawniła się jedna z jej osobowości- Apolo?. Myślała ona, że doktor to Hilter i go zabiła. Po powrocie do bycia Charlotte zadzwoniła do Ratched prosząc o pomoc. Ta dała jej pieniądze i kazała udać się do Meksyku. Miltred odcięła głowę martwego już doktora i dostarczyła Lenore.

Klaudia_Zofia

Wielkie dzięki, wychodzi na to że w połowie odcinka, przełączyłem go jakimś cudem. Żałuję bo to dwie naprawdę zaskakujące sceny i na pewno obejrzane zrobiły by na mnie mega wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones