PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647657}

Ray Donovan

8,0 17 798
ocen
8,0 10 1 17798
Ray Donovan
powrót do forum serialu Ray Donovan

Nabrałem ochoty na co najmniej 6 sezonów :)

użytkownik usunięty
loolee

serial rewelka :) A Mickey i Ray RZĄDZĄ !!!

użytkownik usunięty
loolee

Właśnie zdałem sobie sprawę, że całkiem przegapiłem drugi sezon, a tu już na horyzoncie trzeci. :-)

loolee

tak popapranego serialu dawno nie ogladałam. Kapitalny.

ocenił(a) serial na 9
loolee

Z naciskiem na "co najmniej" sześć ;)) Właśnie obejrzałem 2x07 i prawie się popłakałem przy tańcu z RUN DMC.

ocenił(a) serial na 3
loolee

Po dwóch odcinkach jestem pewien, że nie obejrzę ani minuty więcej. Dno.

ocenił(a) serial na 10
Bobby_Gontarski

koło chvja mi to lata ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Bobby_Gontarski

TO obejrzyj trzeci i czwarty, a potem całą resztę :)

ocenił(a) serial na 8
ciosina

A może poprostu Tobie się nie spodobał.DNO to mocne określenie szybko zabraknie Ci skali negatywnej bo jak np. określisz Kac Vava(choć moglo Ci się podobać),zbastował bym z takim stanowczym tonem szczegolnie podwóch epizodach.Z tego co czytałem to 4 sezon może być ostatnii,jeśli tak to szkoda,ale ma to swoje plusy,fabuła nie będzie rozciągnięta i myślę,że spójna.Nawet dobry serial ,który zostanie przeciągnięty ponad miarę traci,dla mnie idealny przykład to SOA.Lubię tę produkcję,ale jakby skumulować fabułę w 5 zamiast 7 sezonach unikneli by dłużyzn i męczącego wyżynania ponad miarę,a i efekt przyczynowo skutkowy byłby bardziej przejżysty.Jak będzie zobaczymy ,nie mogę doczekać się nowego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
lehloo

Odpowiedziałeś mnie a nie jemu.

ocenił(a) serial na 8
ciosina

wybacz,pośpiech odpowiedź jest skierowana do boba g.

ocenił(a) serial na 7
ciosina

Ja kiedys obejrzalem dwa i slabo wciagnal od ktorego mozna sie wciagnac?

ocenił(a) serial na 9
aronn

Po zakończeniu stwierdzam, że nie warto. John Voight dobrze gra. Pierwsze dwie serie chyba najlepsze, potem widać wpływy dzisiejszej popkultury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones