Ray Donovan (2013) serial

opisy serialu

(2)
  • Tytułowy bohater, Ray Donovan (Liev Schreiber), zajmuje się zawodowo rozwiązywaniem problemów znanych i bogatych mieszkańców Los Angeles. Może on sprawić, że każdy problem zniknie, jednak nie może sobie poradzić z tymi, które piętrzy jego rodzina. Prawdziwe kłopoty zaczynają się, gdy jego ojciec (grany przez Jona Voighta) zostaje niespodziewanie wypuszczony z więzienia.

  • Amerykańska rodzina Donovanów - przytłoczona dramatyczną przeszłością - nie ma sielankowego życia. Najstarszy z rodu, Mickey (John Voight), po wyjściu z więzienia za priorytet uznaje bogacenie się i uważa, że jedynym sposobem na zarabianie jest droga przestępcza. Chwyta się więc różnych drobnych, choć nielegalnych robótek, stopniowo wciągając w nie swoich nieskażonych kryminalnie synów. Od samego początku jego antagonistą jest Ray (Liev Schreiber). 

    Ray ma trzech braci, których los bardzo doświadczył. Terry (Eddie Marsan), dotknięty chorobą Parkinsona, były bokser, obecnie właściciel "Donovan's Fite Club", spędza samotnie każdy dzień. Bunchy (Dash Mihok), molestowany w dzieciństwie przez księdza, popada w alkoholizm, nie radząc sobie w codziennym życiu. Daryll (Pooch Hall), owoc romansu Mickeya sprzed lat, próbuje zarabiać uczciwie, lecz ojciec non stop wciąga go w swoje interesy. 

    Ray ma żonę, Abby (Paula Malcomson) oraz dwójkę dzieci - córkę Bridget (Kerris Dorsey) i syna Conora (Devon Bagby). Mężczyzna nie radzi sobie z emocjami. Tłumi je w sobie, uważając, że ich okazywanie oznaczałoby największą porażkę i powód do wstydu. Przez jego chłodne zachowanie cierpią wszyscy bliscy, zarówno rodzina, jak i przyjaciele. Ray po prostu ma problem, którego sam nie potrafi lub nie chce rozwiązać.

multimedia
pozostałe
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię