To spokojny ale naprawdę wciągający serial choć typowy w swoim gatunku. Odniosłem wrażenie, że chciano wprowadzić tu chłodny klimat jednak nie wyszło i jest po "amerykańsku", czyli ciepły klimacik, na obrzeżach Stanów. Aktorstwo dobre. Fabuła poprowadzona dobrze oprócz samego początku bo powód zabicia i jego kontekst...
więcej