Serial naprawdę fajny, godny polecenia. Jest akcja, jest humor, wg mnie bardzo dobry serial, lepszy niż wiele przereklamowanych amerykańskich mega, superprodukcji
Szybkie tempo, ujęcia St. John's to na plus. Brak logiki w niektórych momentach, to na minus. Trudno odmówić postaciom uroku, dlatego jako miła rozrywka, w sam raz.
W przyszłym tygodniu na TVP2 kończą emitować drugi sezon i trzeciego na razie nie ma. Ominęłam połowę odcinków, czy ktoś się orientuje czy będą jakieś powtórki? Jak nie to będę się męczyć po angielsku.. :))