PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493811}

Republika Doyle'ów

Republic of Doyle
6,7 336
ocen
6,7 10 1 336
Republika Doyle'ów
powrót do forum serialu Republika Doyle'ów

Republic of Doyle 

ocenił(a) serial na 8

Serial naprawdę fajny, godny polecenia. Jest akcja, jest humor, wg mnie bardzo dobry serial, lepszy niż wiele przereklamowanych amerykańskich mega, superprodukcji

ocenił(a) serial na 1
matek1212

to taka forma żartu? takiego g***na dawno nie widziałem

molos

prędzej formą żartu jest danie 10 filmowi Bruno . a już na pewno forma chamstwa i wyjątkowego prostactwa jest używanie wulgaryzmów
na forum

ocenił(a) serial na 1
rolloverit

uuuuu łaskawco cóż za zaszczyt mnie kopnął że się pofatygowałeś zerknąć na moje konto i poszukać filmu którego nie lubisz (choć prędzej nie rozumiesz), żeby nazwać wysoką jego ocenę "prędzej żartem" :-))))))) niestety, nie odwzajemnię się bo zwisa mi kompletnie jak oceniasz filmy ;)

ps
większym chamstwem i prostactwem od używania względem filmu "wulgaryzmu" g***o jest używanie na forum określeń "chamstwo i wyjątkowe prostactwo" wobec drugiego człowieka :-)))

matek1212

Zapytam tutaj: może wiesz kim jest Tinny dla Jake'a? Siostrą? Bo tak mi się nie wydaje, ale nie mam żadnych pomysłów, "poszlak" xd

ocenił(a) serial na 8
Cartner

Tinny jest siostrzenicą Jake'a, Malachy jest jej dziadkiem. Siostra Jake'a pojawi się w późniejszych odcinkach

matek1212

O. :) Dzięki. Oglądałeś/aś wszystkie serie?

ocenił(a) serial na 8
Cartner

Tak, właśnie w Kanadzie jest emitowana czwarta

matek1212

Fajnie. Nie wiesz czy są szanse na piątą?
Mi pozostaje TVP, przegapiłam połowę serii pierwszej bo nie miałam telewizji wtedy i tylko czekam na powtórki.. :)

ocenił(a) serial na 8
Cartner

Szczerze to nie mam pojęcia, ale przypuszczam że okaże się to dopiero po zakończeniu tego sezonu (tak jak to było po trzecim). Póki co wyemitowano dopiero 4 odcinki tej serii więc jeszcze trochę poczekamy na decyzje/

matek1212

ja tylko dodam że jeśli chodzi o dwójkę to wykupiła tylko dwa pierwsze sezon , a pierwsze 8 odcinków pierwszego sezonu jest na youtube ( w wersji oryginalnej )

ocenił(a) serial na 8
matek1212

Zgadzam się: jest akcja, humor i fajne postacie. I ten biedny Jake, który co chwile obrywa w pysk =)

ocenił(a) serial na 8
matek1212

jestem po 8 odcinkach 3 sezonu i jest to najlepszy sezon jak dotychczas a ze pozostałe tez były bardzo dobre to ciekaw jestem jak sie to rozwinęło dalej
Kilka odcinków 3 sezonu było swietnych

scarface_8

poleci ktoś strony gdzie możan oglądnąć 3 sezon ?:) byłabym bardzo wdzięczna:*

ocenił(a) serial na 8
justyna_132

http://www.free-tv-video-online.me/ ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones