PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660466}
7,7 694
oceny
7,7 10 1 694
Rich Man, Poor Woman
powrót do forum serialu Rich Man, Poor Woman

9/10

ocenił(a) serial na 8

Drama fajna ale coś mi w niej brakuje i tak naprawdę nie wiem co ;/ A więc dałam 9 z powodu wielkiej sympatii do Shuna ;)

ocenił(a) serial na 8
NikaDominika15

Tak świetna drama i gra aktorska naprawdę warto zobaczyć :) Mi brakowało pocałunków między dwojgiem bohaterów a mieli tylko dwa jeśli się nie mylę ...a ten drugi był lepszy ha ha ...za dużo gadali zamiast działać :) i za krótko drama się skończyła mogli by zrobić drugi sezon.

Mela0203

I c by było w drugim sezonie ? ;]

ocenił(a) serial na 8
Blaithin_fw

no nie wiem jakby dalej kierowali firmą ich dalsze życie zresztą reżyser by coś wymyślił:) bo pozostaje trochę niedosyt ale i tak drama świetna :)

Mela0203

A moim zdaniem skończyła się idealnie. Na prawdę nic dodać, nic ująć :)

Mela0203

I c by było w drugim sezonie ? ;]

Blaithin_fw

AAA chciałabym zobaczyć drugi sezon :D :D Tradycyjnie, w drugim sezonie, wspólne mieszkanie, ślub i dziecko!!!!! Ciężko by było sobie wyobrazić Toru Hyugę z dzieckiem na rękach:) ta postać jeszcze ma możliwość rozwoju emocjonalnego:) mało było jego matki, i co z ojcem? o ich rodzinie było bardzo mało inf. np. dlaczego matka porzuciła Toru?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones