PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671074}

Rick i Morty

Rick and Morty
8,6 110 768
ocen
8,6 10 1 110768
8,3 18
ocen krytyków
Rick i Morty
powrót do forum serialu Rick i Morty

Pzegenialna kreskówka

ocenił(a) serial na 10

Jak w temacie ...ale nie wiem czy to moja subiektywna opinia czy zrodziło się tu coś naprawdę wybitnego?

ocenił(a) serial na 9
mothzart

mam takie samo wrażenie ;] dzisiaj obejrzałem jeden odcinek i zapowiada się genialnie. oby tak dalej!

ocenił(a) serial na 10
Adi88

e02 i e03 już dostępne i powiem iż poziom nie spada nawet odrobninę :)

mothzart

Ba, nawet poziom się podwyższa :D
Odcinek pilotowy nie za bardzo mi się spodobał, natomiast 2 kolejne odcinki to istny majstersztyk :D

ocenił(a) serial na 10
mothzart

Świetnie rysowany z idealnym humorem. Będzie hit :d

ocenił(a) serial na 10
mothzart

po obejrzeniu s01e05 proponuje uruchomić ogólnopolską inicjatywę wypromowania tej kreskówki ;)

jakieś pomysły?

ocenił(a) serial na 8
mothzart

zacząłbym od zmiany na serial, a nie film :)

ocenił(a) serial na 10
szepard

próbowałem ale niestety nie kukam jak filmwebowy system działa :(

ocenił(a) serial na 10
mothzart

Też za bardzo tego nie rozumiem. Z tego co widziałem po kliknięciu w "Edytuj" to wszystko jest już gotowe (obsada, opis etc) ale ktoś to musi zaakceptować. Dziwne

ocenił(a) serial na 10
Jemiide

powinien tez sie znalezc tag: czarna komedia.
a jesli chodzi o promocje to nic tak bardzo nie wypromowało kresek z AS (np: venture bros.) jak gify ze scenek, na jakimś kfejku czy fb

mothzart

Szkoda, że w Polsce nie ma Adult Swima :c
Jestem już po oglądnięciu s01e06 i jestem po prostu zachwycona!
Co odcinek kreska staje się coraz lepsza :O
Trudno będzie wypromować tę kreskówkę, ale może stworzenie jakiegoś mema z nią coś osiągnie? ;)

ocenił(a) serial na 9
Piramidzia

polecam zalajkować na facebooku ich profil, bo z kilkugodzinnym opóźnieniem zawsze nowy odcinek na you tube'a wrzucają ;)

ocenił(a) serial na 10
Piramidzia

s01e06

"...a hair Morty, I need one of your hairs - this is not the Game of Thrones"

ROTFL :DDD

ocenił(a) serial na 10
mothzart

Jak jest z tymi odc. myślałem, że wychodzą co tyg. Doczekać już się nie moge następnego porycia :)

ocenił(a) serial na 8
mothzart

Prześwietna kreskówka! Dawno tak się nie śmiałem i nie miałem takiego "dołka" po żadnym serialu...

ocenił(a) serial na 10
mothzart

Wiecie moze kiedy bedzie mozna obejrzec 7 odcinek ? i gdzie? ten serial uzaleznia :D chyba obejrze calosc jeszcze raz

ocenił(a) serial na 10
mydloman

10 marca o ile dobrze pamietam, ze wzgledu na ...olimpiade? czy jakoś tak :/ niestety

ocenił(a) serial na 10
mothzart

;C ale dzieki za odpowiedz... a wiec wracam do family guya w oczekiwaniu na kolejne ^^

ocenił(a) serial na 10
mothzart

totalna rewelacja... najgorsze jest to ze nawet taki zapaleniec animacji tego typu co ja, dopiero wczoraj to odkryłem, widocznie muszę śledzić na bieżąco ramówkę AS. mam lekkie skojarzenia z The Oblongs jesli chodzi o czarny humor i cały motyw rodzinki, ale bardzo luźne:>.

ps: będzie 2 sezon?

mothzart

Gdyby ktoś mi kazał ująć w jednym zdaniu czym jest ten serial to powiedziałbym że jest to- przebłysk naszej cywilizacji w krzywym zwierciadle na miarę south parku.
A to że poświęciłem parę minut żeby znaleźć odpowiednią metaforę, już samo świadczy o zajebistości serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones