PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671074}

Rick i Morty

Rick and Morty
8,6 111 210
ocen
8,6 10 1 111210
8,3 19
ocen krytyków
Rick i Morty
powrót do forum serialu Rick i Morty

Wrażenia po 3. zesonie

ocenił(a) serial na 10

Ogólnie finał 3. sezon mnie trochę zawiódł. Oczekiwałem rozwiązania akcji z Evil Morty'm lub Phoenix Person i Tami, a dostałem najwyklejszy odcinek i to, moim zdaniem, jeden ze słabszych w całej serii. Podsumowując odcinek Beth i Jerry są znowu razem, a Beth jest może klonem samej siebie, a może nie. A co wy sądzicie?

ocenił(a) serial na 10
water_fw

Sezonie*

water_fw

Sezon... Niezły. 1 jest spoko, 2-4 słabe, 5-9 są naprawdę dobrze, ale 10 rozczarowujący jest. Na plus Keith David, na minus wiele nie pokazanych w finale postaci. Plus, kompletnie zepsuli to co budowali przez cały sezon. Summer była podlejsza, Morty groźniejszy, a Jerry mniejszą ciapą. W 10 odc to zepsuli. A Beth to po prostu ... Fałszywa nie fajna baba. I tyle.
I obrażam ją, a nie kobiety.

Na minus, brak większego cliffahangera. Nie będzie si3 teraz tak czekalo na 4 sezon
jak na 3 z kilku powodów. Wolałbym zobaczyć odcinek 10 w stylu 7.


Ale ogółem... Sezon spoko, jak zwykle.

ocenił(a) serial na 10
LordVader345

Zgadzam się co do 7. odcinka - moim zdaniem najlepszy z całego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
water_fw

Czy nikt nie zwrócił uwagi na to, że Rick w ostatnim odcinku nie beknął ani razu? Ani razu nie widzieliśmy również śliny na jego mordzie. Coś mi tu śmierdzi odnośnie finału...

ocenił(a) serial na 8
s3nior

A to nie przez to, że ma teraz inne ciało? Cały ten sezon mniej bekał

ocenił(a) serial na 10
DzejPi

Podczas zmieniania ciała też miał ślinę na twarzy.

water_fw

Ogólnie lepiej niż jak sezon 2 !
Myślałem, że wraz z tym rozwodem się coś posypie, ale teraz widzę, że degradacja ojca-cioty z postaci drugoplanowej na trzecioplanową, było świetnym posunięciem ! To była okropna postać, zero kręgosłupa, zero.. po prostu zero !
Takie postacie zasługują na jak najgorszy los, albo przynajmniej, powinni być zdani tylko na siebie. Bo on, ze swoją debilickością, wysoką samooceną i wieczną ciotowatością, tylko się pogrążał, nie mogłem wytrzymać przy takich epizodach jak "pluton to planeta" albo "zabij Ricka w strefie bez śmierci". Jakaś nadzieje dla tej postaci była wraz z tą kosmitką.. byłoby coś co tą postać by ożywiło, ale skończyło się tak, że najchętniej bym przewinął.
Nawet odsunięcie trochę postaci matki, bardziej zbliżona do Rick'a, jest świetna ! Nie jest już taka chamica, dwulicowa, coś bardziej na wzór Rick'iego. twórcy wiedzą, że ma za uszami, a nie (tak jak w przypadki Lisy Simpson) jest święta i idealna.
Większa rola postaci Summer, to też kolejny świetny pomysł, kto wie czy nie stanie się pierwszoplanową, i nie będzie trójki podróżników w następnych sezonach.
Rick który nie beka... dla mnie to dobra odmiana, nie mogłem tego wiecznego bekanie słuchać.
Jeszcze czekam na tłumaczenie końca, ale jestem bardzo pozytywny.


ocenił(a) serial na 8
water_fw

Mi się finał właśnie podobał. Autorzy trochę z historią Evil Mortego trolują i wcale się nie dziwię, że nie pokazali dalej tego wątku. Powrót prezydenta spoko. Dorzucają kolejne wątpliwości (niebieski portal - po co go w ogóle używali? chyba tylko dla szpanu).
Wątpliwości Beth, subtelnie rozpalane przez pseudowskazówki Ricka. Spoko, spoko. Mi finał właśnie bardzo podpasował!

ocenił(a) serial na 10
water_fw

Powtarzam, to nie jest serial na fabułę i intrygi. To tak jakbyście po 21 sezonach south parku czy iluśtamdziesieciu Family Guy domagali się jakiś rozwiązań. Jak twórcy będą chcieli to wrzuca sobie coś ambitniejszego, ale żeby to stanowiło o głównym aspekcie serial? :D. Zobaczcie z czego powstał R&M (Doc & Mharty). Dla mnie bezsensu jest rozgryzanie postaci jak np robi to kol. Bilet95. Co dalej? Rozprawa filozoficzna na temat Mr.Hanky z SP czy Mr.Poopybutthole z R&M xD. Mogą wymyślać sobie co chcą, a to że Rick cały czas powtarza ze wszystko jest bezsensu, tylko bardziej uderza w widzów dorabiające jakieś górnolotne teorie i opisy zachowań bohaterów.

ocenił(a) serial na 10
water_fw

Powrócił Pan Kupkazpupka! <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones