PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671074}

Rick i Morty

Rick and Morty
8,6 111 210
ocen
8,6 10 1 111210
8,3 19
ocen krytyków
Rick i Morty
powrót do forum serialu Rick i Morty

online?

ocenił(a) serial na 9

można gdzieś to obejrzeć online z napisami? albo w ogóle gdzieś są napisy do tego serialu? :)

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

mozesz znaleźć pojedyncze odcinki na kickass i wtedy napi znajduje do nich napisy (do uploadów z pełnymi sezonami nie znajduje).

ocenił(a) serial na 9
Bielo21

a da się oglądać bez napisów, w sensie, że nie stosują trudnego angielskiego tylko gdzieś na poziomie pory na przygodę lub Gravity Falls?

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

ja ogladam z angielskimi napisami i jest jak najbardziej zrozumiałe, ale mysle ze troche trudniejszy angielski od pory na przygode

ocenił(a) serial na 9
Bielo21

ok. dzięki. a i jeszcze jedno pytanie, widziałem kilka gifów i klatek z serialu jak, i trochę poczytałem więc naprawdę w jednym odcinku siostra głównego bohatera (dzieciaka) pokazywała mu swoje wdzięki będąc w ubiorze striptizerki?

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

ta będziesz to miał w drugim odcinku, chora jazda :D Zapamiętaj słowo "bitch" ;p

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

Jest slang, jest słowotwórstwo no i jest słowotok <bardzo często>, bez wprawy angielskie napisy są zalecane;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones