PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 497
ocen
6,7 10 1 85497
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Pomijam fakt, jak bardzo już mnie wkurza ten serial i ile niedorzecznosci przyniósł 2 i 3 sezon. Może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem nikt nie szukał Betty jak była zamknięta u sióstr? Jag tak bardzo ją kocha, ale nie zdziwił się specjalnie że przez kilka dni nie może się do niej dodzwonic, Veronika chodzi do szkoły, do Pops itd i nie widzi że nie ma tam jej bestie? Myslalam że może Cheryl w końcu na to wpadnie, ale nie, nikt nie zauważył że zniknęła laska która zawsze wszystkich ratuje z opresji xD To niedorzeczne. A jak wreszcie Betty udaje się dodzwonić do Ver, to ta nagle 'myślałam że jesteś na farmie', przecież Betty nienawidziła farmy, więc tym bardziej przyjaciele powinni ją stamtąd ratować.

ocenił(a) serial na 8
Nawinawinawi

Totalnie się zgadzam. Jestem właśnie przy 8 odcinku 3 sezonu (miałam dluuuugą przerwę po 1 sezonie, niedawno wróciłam do serialu) , ale od momentu jak Betty została zabrana do wariatkowa nie mogę uwierzyć, że nikt jej jeszcze nie pomógł. Okej, Archie ma teraz swoje problemy, ale Jug i Ronnie - słabi przyjaciele. A tym bardziej Jug, tyle razy próbował się do niej dodzwonić i nie wyszło, to chyba powinno go coś tknąć. Jak mówisz, ona ich zawsze ratowała. A teraz gdy sama potrzebuje pomocy to ja zostawili.
Ach i nie rozumiem też jej matki, ta farma to jakaś sekta czy co? Gdzie jest twardo stąpająca po ziemi Alice? Masakra. Sezon mi się podoba - lubię takie klimaty, trochę okultystyczne, ale nie podoba mi się to, że nic się nie trzyma kupy, zwłaszcza przyjaźń głównych bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones