PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 497
ocen
6,7 10 1 85497
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Umówmy się, Riverdale nie jest żadnym wybitnym dziełem. To wciągający, acz niezbyt wymagający serial. Pochłonęłam go w dwa dni. Mamy tu dobrze rozegrany wątek kryminalny i znajomy klimat amerykańskiej szkoły średniej. Początkowo wiele elementów serialu wydawało mi się zbyt przerysowanych, np. wyszukane stroje Veroniki, wredna Cheryl i obsesyjni rodzice, ale prędko doceniłam ten zabieg. Wszystko to składa się na przemyślaną, wyrazistą kompozycję. Gra aktorska jest na bardzo wysokim poziomie, moją uwagę szczególnie przykuła przepiękna rudowłosa Madelaine Petsch oraz Cole Sprouse, który tutaj zupełnie oderwał się od swojego disneyowskiego wizerunku ze Suit Life. Jughead w jego wykonaniu jest po prostu niepowtarzalny, zakochałam się w tej postaci. Nie mogę pominąć także strojów rodu Blossomów. Reasumując, bardzo polecam Riverdale <3

atrochim

Riverdale NIE JEST serialem Netflixa. Należy on do amerykańskiej stacji CW i ona go produkuje. Netflix ma prawa do puszczania odcinków na swojej platformie.
Aby orientować się, co jest Netflixa, a co nie Netflixa, wystarczy spojrzeć na „okładki” filmów i seriali, które udostępniają. Te stworzone przez nich mają napis „NETFLIX” w górnym rogu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones