PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 489
ocen
6,7 10 1 85489
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Twórcy serialu chyba się zorientowali, że zrobili sobie żart z widzów robiąc tak debilny i żenujący sezon. Po takiej ilości absurdu oglądalność im spadła i żeby już całkowicie nie stracić widowni postanowili dać aluzję do śmierci jednej z niewielu postaci, która jeszcze jakoś trzyma poziom. Pewnie przeanalizowali sytuację i gdyby uśmiercili Archy'ego lub Veronicy to ludność by podskoczyła że szczęścia z okrzykiem "W końcu!!!", gdyby zabili Betty to by było "Eh, szkoda Jugheada". No a ulubieńca widowni przecież zabić nie można bo jak to tak. Wg mnie to taka tania manipulacja byleby przyciągnąć widzów spowrotem. Chociaż jak wierzyć plotkom i aktor grający Jugheada opuścił serial dla innego projektu to ja mu się kurczę nie dziwię. Tak zmascić Cheryl i Jugheada (Luke Perry oraz babcia Rose niestety (stety?) umarli) to się w głowie nie mieści. Chłopak pokazał co potrafi i ja mu szczerze życzę dobrej kariery (chociaż będąc przed 30 i wyglądać jak 16 latek nie będzie mu łatwo).

Czekam na sezon 4. Zobaczę z ciekawości czy skalę głupoty i zażenowania wystrzeli aż za czarną dziurę. Muszą mieć tam niezły towar xD

ocenił(a) serial na 1
Janadino

Ten serial to kpina z inteligencji widza i spektakl plucia na logikę.
Ilość traum które przeżyła Cheryl po których nadal zachowuje sie jak typowa high school bitch jest niesamowity.
Ilość zagrożeń życia Archiego to abominacja.
Relacja Veronici z "TATUSIEM" jest co najmniej zastanawiająca.
Cały watek z Betty i ludźmi w sekcie to była żenua. W jednej chwili jesteśmy wyprani z mózgu, po sekundzie kombinujemy jak stad uciec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones