Riverdale (2017-2023)
Riverdale: Sezon 4 Riverdale Sezon 4, Odcinek 17
Odcinek Riverdale (2017-2023)

Rozdział siedemdziesiąty czwarty: Wstrętne miasteczko

Wicked Little Town 43m
4,6 445
ocen
4,6 10 1 445
Riverdale
powrót do forum s4e17

Jak uwielbiałem ten serial i wcześniejsze odcinki, tak ten strasznie odpychający. Podczas oglądania robiłem pauzy na inne rzeczy bo ciężko mi było przez to przebrnąć. To serial czy musical? Bez sensu taka nagła zmiana schematu, jedna scena czy dwie rozumiem, ale nie cały odcinek w tym klimacie. Totalnie brak spójności i jakiejkolwiek logiki, całość ratują aktorzy, których osobiście bardzo lubię, ale to wszystko. Odcinek sam w sobie się nie broni i pokuszę się o stwierdzenie, że jest najsłabszy z całej serii. Niski poziom, który jest zauważony od połowy 3 sezonu potwierdza odcinek 17, kulminacja. Dodatkowo dowiadujemy się praktycznie jedno wielkie NIC, dużo wątków lizniętych bez wyjaśnienia, w ogóle sam początek odcinka, jakby zupełnie z innej historii, trzeba się domyślać. Momentem ekspresji i świeżości był Kevin w roli Transwestyty i wkurzony dyrektorek wyciągający wtyczkę z gniazdka w iście spektakularny sposób niczym kapitan Jack Sparrow machający swoją szabelką.

ocenił(a) serial na 5
Roseforp

Zgadzam się, że odcinek był żenujący. Motyw z Kevinem słaby bo niby od kiedy on jest transwestyta?? 3 sezony nic o tym a nagle Kev lubi damakie ciuszki i spotyka się z dziewczynami na pijama party na przebieranki i makijaże.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones