J.w. Pierwszy raz w życiu rozpoczynam seans tego serialu ale już na wstępie jestem zachwycona. Wychowana na pełnometrażówkach przyznam szczerze... Bardzo mi się podoba. Morticia-piękna kobieta, piękna twarz, szkoda, że aktorka odeszła dość młodo. Gomez- po pierwszym odcinku porównując do Raul'a Julia szok, natomiast...
więcej