PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132771}
6,2 18 341
ocen
6,2 10 1 18341
6,7 3
oceny krytyków
Rodzina zastępcza plus
powrót do forum serialu Rodzina zastępcza plus

Bo ja po prostu w okreslonych godzinach az unikam włączania tv na Polsat i Polsat2, bo się boję, że znów zobaczę tego gniota !!!

ocenił(a) serial na 9
Natka_Rybicka

To nie włączaj tv,w tym czasie możesz zrobić wiele innych ciekawych rzeczy.Ja proponuję ci następujące rozwiązania:
-wejdź w szpilkach na Giewont.
-kup sobie sznurek albo odkręć kurek.

ocenił(a) serial na 1
Znawca kina

Ty się uważasz za znawcę kina ? Bo ten nick raczej do ciebie nie pasuje... A Szpilki na Giewoncie w porównaniu z tą szmirą ,,Rodziną zastępczą" to prawie arcydzieło :)

ocenił(a) serial na 9
Natka_Rybicka

Dlaczego nie pasuje ? Możesz to jakoś uzasadnić ?

ocenił(a) serial na 1
Znawca kina

No wiesz, jeśli ktoś uważa Rodzin zastępczą za dobry serial, to znawcą kina on raczej nie jest...

ocenił(a) serial na 9
Natka_Rybicka

Rodzina zastępcza jest to taki ciepły rodzinny serial a jednocześnie komedia z której można się pośmiać.Bardzo dobrze grają tutaj Fronczewski i Dedek,którzy należą do czołówki polskich aktorów i tutaj potwierdzają swoje wysokie umiejętności aktorskie.To głównie dla nich oglądam ten serial.Nie jest to durna telenowela dla mało rozgarniętych osób(przeważnie kobiet) w której jeden wątek ciągnie się przez kilka odcinków...

ocenił(a) serial na 9
Znawca kina

Sorry raczej przez kilkanaście lub kilkadziesiąt odcinków.

ocenił(a) serial na 10
Natka_Rybicka

Może gdyby drewniana Rybicka w nim wystąpiła to by był drętwy, ona psuje każda produkcję w jakiej wystąpi. Bez niej serial rewelacja. Oglądam powtórki z radością.

Telewidz

uważam tak samo , moim zdaniem zaraz po miodowych latach jeden z lepszych polskich seriali . Rewelacyjna rola Dedka .

bzykus100

Jak dla mnie ten serial jest świetny, podobał mi się jak byłam mała i teraz jak jestem duża. Bardzo ciepły, mądry serial. I nie nudzi mi się, jak wracam do domu zawsze siedzę wieczorami i oglądam powtórki, sprawia mi to dużą radość. Gra aktorska Fronczewskiego, Dedka, Boberka,Trzepiecińskiej i Kownackiej, bardzo dobra. Także Maryla Rodowicz się popisała, miło mi się ją ogląda.
Może dla niektórych ten serial jest beznadziejny, jednak dla mnie ma w sobie "to coś", że chcę się go oglądać. Szkoda, że nie ma już kolejnych odcinków, byłam bardzo ciekawa jak Alutka sprawdzilaby się w roli matki.

użytkownik usunięty
Natka_Rybicka

Natka Rybicka szajs masz na imię ten Serial nie ma 50 dc żeby się nudziło tylko ponad 200chyba jest super tyle

Natka_Rybicka

żygam Twoimi komentarzami jaak ci przeszkadza że jest na polsacie i polsacie 2 to zapamiętaj kiedy lecą trudne sprawy i tylko wtedy włączaj !!!!!!

Natka_Rybicka

Albo świat według kiepskich - twój poziom.

Natka_Rybicka

to nie oglądaj. Twoja sprawa. "Rodzina zastępcza" to serial w którym nie ma seksu, jakichś zazdrości rodem z innych telenowel, to jest świetny, rodzinny serial. Z genialną obsadą na dodatek. Role posterunkowego, infantylnej Alutki - to jest mistrzostwo świata.

ocenił(a) serial na 10
Natka_Rybicka

jak dla mnie najlepszy serial polski. Ogladałem go w młodości i teraz codziennie o 22. Jest po prostu ciepły,miły i do tego mozna sie pośmiać. posterunkowy, jacek,jedrula ich postacie są fantastyczne, zagrane po mistrzowsku. bardzo szkoda, ze go przerwali, no ale cóż, lepsze szmiry brazylijskie....

Ukassiu18

Serial nie jest zły, ale denerwuje mnie:
- Postać posterunkowego - jest za głupi, a już przegięciem był odcinek z testami IQ, gdzie nie potrafił rozwiązać testu dla przedszkolaków. W dodatku wiele razy w serialu grożono mu śmiercią (głównie Jędrula, ale nie tylko), a on potrafi wtedy tylko uciekać, zamiast pociągnąć do konsekwencji za groźby karalne wobec policjanta.
- Postać Alutki - jest słodka do zerzygu.
- Ciągłe powtarzanie ,,Matko kochana" przez dorosłych, podczas gdy Filipowi nieraz wyrwie się ,,cholera jasna".
- Ojciec nie potrafi rozmawiać z dziećmi, a jego jedyna metoda wychowawcza to zabranianie wszystkiego, co możliwe.
Oprócz tego nie jest źle, choć przeszkadza też trochę kiepskie aktorstwo Romka i Zosi. Wiem oczywiście, że to komedia i może być trochę odrealniona, ale z tym posterunkowym trochę przesadzili (żeby nie było, bardzo lubię 13 posterunek, ale tutaj osobowość tej postaci jest przesadzona i nie pasuje). Są nieraz ciekawe wątki, nieźle poprowadzone i ogląda się to w miarę dobrze. Taka komedia obyczajowa, która śmiechu może nie wywołuje, ale pozwala miło spędzić czas.

kamiledi15

Dodam, że niestety umknęła mi poprzednia seria (przed Plus), która podobno była lepsza. Może powtórzą. Bo ta jest w miarę fajna, ale pod pewnymi względami zbyt odrealniona i te odcinki są trochę za długie.
I też dodam, że nie bardzo rozumiem, czemu Jędrulom tak bardzo przeszkadza postać męża Jadzi. Wyraźnie go nie znoszą, a to przecież fajny facet.

ocenił(a) serial na 10
kamiledi15

posterunkowy jest najlepszy.;)

użytkownik usunięty
Ukassiu18

On i Jędrula i Filip mnie miażdzą... ;D

ocenił(a) serial na 10
Natka_Rybicka

Głupia to najlepszy serial w Polsce. a ty się nie wymondrzaj, bo szpilki na giewoncie są idiotyczne

ocenił(a) serial na 9
Natka_Rybicka

A ja widze, ze nie mozesz sobie darowac, trollu jaskiniowy. Juz wystarczajco z trzech kont dowalilas rodzinie zastepczej i mozesz skonczyc, bo to wiocha i nikt cie nie popiera. Myslisz, ze jestes taka fajna, bo imitujesz sobie zwolennikow. Badz w tym chociaz troche bardziej kreatywna i nie wciskaj nazwisk aktorek do nickow i moze ocen cos wiecej, niz to, o czym sie wypowiadasz A poza tym i tak z tego, co widze jestes typowym gimbusikiem bez gustu. Przykre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones