PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132771}
6,2 18 337
ocen
6,2 10 1 18337
6,7 3
oceny krytyków
Rodzina zastępcza plus
powrót do forum serialu Rodzina zastępcza plus

Znakomity

ocenił(a) serial na 10

Rodzina zastępcza to znakomity serial który uczy kultury i rośmiesza. Serial bardzo mi się podoba. Najzabawniejsze postacie w serialu moim zdaniem to Alutka i Posterunkowy.

fanseriarli10

A ja się z Tobą nie zgadzam. Bo serial był GENIALNY :) Co do ulubionych postaci to dorzuciłbym jeszcze Jacka istny maruda oraz Filipa genialny cwaniaczek zrobiłby karierę. No i TO JEST FASCYNUJĄCE (Alutka wymiatała) i oczywiście rewelacyjny Posterunkowy który fajnie wypowiadał anty... antry..... anyret..... ANTYTERORYSTA, świetny aktor i rewelacyjny głos.

ocenił(a) serial na 4
fanseriarli10

Uczy kultury. Yhym - zwłaszcza Jendrula poniżający mniej inteligentnego, biedniejszego i na niższym poziomie społecznym posterunkowego. To już nie jest zwykła niechęć tylko po prostu najgorszy typ pogardy, poniżania i znęcania się psychicznego. Albo Jendrula rozwalający się w fotelu z girami na stole i kopcący cygarem w salonie ze szklaneczką whisky? No nie rozśmieszaj mnie. Kultury to uczy teatr telewizji a nie ta marna komedyjka dla mniej rozumnych.

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

Ty tak uważasz a ja i inny na tym forum uważamy inaczej.

ocenił(a) serial na 4
fanseriarli10

Ja tylko mam obiekcje do wątku Jendruli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones