PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680676}

Romans

The Affair
7,5 18 282
oceny
7,5 10 1 18282
7,9 7
ocen krytyków
Romans
powrót do forum serialu Romans

A mi to wygląda na wspólną zbrodnię. Dogadali wspólną wersję zdarzeń, tylko przy tak długim okresie do streszczenia wszystkich szczegółów nie da się ustalić, stąd spore rozbieżności w opowieściach.

ocenił(a) serial na 9
bajka777

Tak, szczególnie wskazuje na to ostatnia scena z finałowego odcinka.

ocenił(a) serial na 8
melody_phantom

Jednej rzeczy tylko nie ogarniam. Pomijam fakt, że przez cały serial te przesłuchania zwodziły mnie, ponieważ sądziłem że oni wspominają ten romans po latach, od dawna nie mają ze sobą kontaktu i był to dla nich epizod, o którym chcą zapomnieć. Teraz historia dogoniła "teraźniejszość". Okazało się że jednak są ze sobą? Co zatem z tekstem Alison z jednego z przesłuchań "muszę odebrać dziecko ze szkoły"? To znaczy że przesłuchania musiały się dziać kilka lat po romansie, a z ostatniego odcinka wnikało jakby było to góra 1-2 lata...

ocenił(a) serial na 9
sober

No właśnie, tez na to zwrociłam uwagę. W ogóle wydawało mi się jakby ich dziecko w ostatnim odcinku miało właśnie góra 2 lata, bo starszych dzieci raczej się nie usypia. Ale co ja tam wiem :)

ocenił(a) serial na 8
melody_phantom

Wydaje mi się, że jednak padło stwierdzenie, że ona musi odebrać dziecko, a nie, że odebrać dziecko ze szkoły. Ale mniejsza z tym. Mnie najbardziej zaintrygował wątek z pogrzebem. Wiadomo, że był to pogrzeb ofiary. Myślałam jednak, że detektyw wybrał się nad ocean już po przesłuchaniach, więc zdaje się, że kilka lat po zbrodni. Tutaj te ramy czasowe jakoś się rozłażą. Mam nadzieję, że to zostanie wyjaśnione w 2 sezonie.

LeiaSkywalker

Czy serial w związku z tym nie dzieje się w przyszłości? Dziecko Alison nie miało na nagrobku 2012 roku? Alison może też odbierać najmłodszą córkę Sallowayow. Na dwoje babka wróżyła, drugi sezon albo będzie kupą albo nią nie będzie ;-)

ocenił(a) serial na 8
bajka777

No prawda. Alison i Noah spotykają się w 2014:D. I prawda też - cytując pewną piosenkę: "albo będzie dobrze albo będzie źle":D

ocenił(a) serial na 10
LeiaSkywalker

Detektyw prowadzi dochodzenie tuż po zbrodni, dlatego pojawia się na pogrzebie. Zapewne w 2. sezonie dowiemy się, dlaczego Noah zabił Scotty'ego w ciągu tych kilku lat po wydarzeniach z 1. serii.

ocenił(a) serial na 8
WojtasM

No tak, rzeczywiście, Scotty mógł zginąć jakiś czas później. Ale czy to Noah stał za tą śmiercią? Ja osobiście chciałabym, aby okazało się, że Alison jest jakąś niezrównoważoną osobą, która wykorzystała Noah do zmiany swojej sytuacji życiowej i być może nawet chce się ustatkować, ale po prostu nie umie żyć bez ciągłego wpędzania się w kłopoty.

ocenił(a) serial na 10
LeiaSkywalker

Bardzo możliwe, że Noah chroni w ten sposób Alison. To, że Scotty zaliczył jego córkę ma na celu odwrócenie naszej uwagi, bo każdy sobie myśli: "No tak, Noah się w końcu zemścił". Drugi sezon zapowiada się bardziej kryminalnie niż melodramatycznie ;).

ocenił(a) serial na 8
WojtasM

Zobaczymy, czy po sklejeniu w całość wyjdzie twórcom coś fajnego:D

ocenił(a) serial na 10
LeiaSkywalker

Zapowiada się inaczej ;). Musimy się dowiedzieć:
1. Co i dlaczego stało się Scotty'emu
2. Jaką drogę przeszli Noah i Alison, żeby ostatecznie być ze sobą

ocenił(a) serial na 8
WojtasM

W sumie, generalnie rzecz biorąc im nie kibicuję i mam nadzieję, że skończą oboje marnie:D

sober

Alison w trakcie przesłuchań mówi, że musi zadzwonić do opiekunki, więc może jednak to dziecko jest młodsze?

ocenił(a) serial na 8
kajek88

Malutkie dziecko mają, przecież sugerowała to elektroniczna niania. Nie wiadomo kiedy się urodziło, mogło to być 5, 6 lat nawet po wydarzeniach z rancza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones