PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680676}

Romans

The Affair
7,5 18 290
ocen
7,5 10 1 18290
7,9 7
ocen krytyków
Romans
powrót do forum serialu Romans

podobny serial

ocenił(a) serial na 8

coś podobnego polecicie? bardzo podoba mi się podział odcinka na spojrzenie z różnych perspektyw. może być wątek kryminalny, ale żadne sf mnie nie interesuje. co równie wciągającego można rzucić na ruszt? ;)
mam za sobą min.
broadchurch
the killing
bloodline
revenge
white collar
suits
mr robot
bates motel

ocenił(a) serial na 9
Maila

Z kryminałów polecam The Missing brytyjski szczególnie 1 sezon, The Fall i W Pułapce produkcji islandzkiej ;)

ocenił(a) serial na 8
Starrlight

The fall ogladam, the missing brak z tlumaczeniem, ale rzuce okiem na ten 3

ocenił(a) serial na 8
Starrlight

The fall ogladam, the missing brak z tlumaczeniem, ale rzuce okiem na ten 3

ocenił(a) serial na 8
Maila

ps- czy wiadomo cos nt 4 sezonu?

ocenił(a) serial na 8
Maila

Hej, ma być 4 sezon. Widziałam dzisiaj info na fanpage'u The affair, ale jeszcze nie wiadomo kiedy.

ocenił(a) serial na 8
Maila

Hej, ma być 4 sezon. Widziałam dzisiaj info na fanpage'u The affair, ale jeszcze nie wiadomo kiedy.

ocenił(a) serial na 8
Maila

Czy warto zacząć Mr Robot, bo szukam serialu, który mnie zachwyci.jak Affair. Od kiedy skończyłam ten serial to ciągle poszukuję czegoś nowego i nic.nie jest w stylu Affair

Maila

Szczerze polecam serial Wielkie Kłamstewka - wciagnal mnie o wiele bardziej niż the affair. Obejrzałam go w jeden dzień. Minus taki ze tylko jest jeden sezon. Ale serial wybitny! :)

andzia2512

O tak tak! Od razu bo tym pomyślałam (Big Little Lies) - piękne zdjęcia i muzyka i oczywiście główne bohaterki!

Co do innych seriali z wątkiem kryminalnym to może Broadchurch?

ocenił(a) serial na 8
Maila

Gypsy jest trochę podobne do The Affair, nie tak fajne, ale warto. Też szukam czegoś po The Affiar, coś polecacie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones