Po obejrzeniu śmiało mogę stwierdzić że to jeden z moich ulubionych seriali. Oglądanie go było przyjemnością. Serial bardziej realnie podchodził do kwestii przetrwania niż Lost. Główni bohaterzy świetni, każdy z osobna. Finał dziwny ? to mało powiedziane, po obejrzeniu nie mogłem uwierzyć że to ostatni odc.