PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740116}

Rozwód

Divorce
6,6 3,4 tys. ocen
6,6 10 1 3446
Rozwód
powrót do forum serialu Rozwód

Porażka...

ocenił(a) serial na 1

Nie wiem, co jest gorsze... serial, czy twarz Sarrah Jessica Parker...

ocenił(a) serial na 9
yzzza

ty

ocenił(a) serial na 1
smith81

Dzięki za merytoryczną uwagę na temat....

yzzza

Tak jakby Twoim uwagom można było przypisać merytoryczną wartość. Mnie też się Parker nie podoba, a jednak nie znajduję szczególnej frajdy w obrażaniu kobiety z powodu czegoś, na co nie miała wpływu. Podnieś swoją przyłbicę, ocenimy czy jest lepiej. ;)

yzzza

Potwierdzam wygląda okropnie a jaj dłonie i stopy afffffffeeeeeee .

yzzza

nie wiem co ma znaczyć ta uwaga Przynajmniej nie jest napompowana i po dziesiątkach zabiegów ( patrz Zellweger aż żal)i to chyba cenne a co do serialu to niezwykle"merytoryczna" jest ona doprawdy

yzzza

Zwróć uwagę na pierwszą scenę pierwszego odcinka. Bohaterka ogląda się w lustrze, widzi swój wiek. Wybranie Sarah do tej roli było celowym zabiegiem, a sama aktorka też zdaje się rozumieć, jaka jest jest postać.

ocenił(a) serial na 8
yzzza

Bo twoim zdaniem kobiety w pewnym wieku nie powinny się pokazywać publicznie? Oj biedny człowieczku, ciekawa jestem jak Ty wyglądasz;> A mi się akurat ona podoba. Ładnie się starzeje, naturalnie. A nie jak jakieś inne napompowane potworki.

mbutterfly

Jak ja mam dość tych klonów, małych nosów i wielkich ust. Patrzenie na inną, bardziej zwykła twarz w show-biznesie jest przyjemnością.