PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742525}
5,3 129
ocen
5,3 10 1 129
Rush Hour
powrót do forum serialu Rush Hour

Witam wszystkich użytkowników filmweb-u, Godziny Szczytu wreszcie się doczekały serialowej wersji premiera przewidziana jest na 31 marca czyli w ostatnim dniu miesiąca, po trzech filmach z J. Chanem i Ch. Rockiem nowi aktorzy wcielą się w postacie Inspektora Lee i Detektywa Cartera, cóż wygląda na to że przy tym czwarta część serii chyba nie powstanie o ile twórcy filmu się zdecydują ją w ogóle nakręcić. Odcinek 1 ma dość banalny tytuł " Pilot " albo odcinek sugerować nam będzie powtórkę z Godzin Szczytu ( jedynki ) albo dostaniemy zupełnie coś nowego. W każdym bądź razie z niecierpliwością czekam na emisję pierwszego odcinka serialu. A was jak najbardziej szczere i serdecznie zapraszam do dyskusji na temat tego serialu telewizyjnego !!!

Rafal3399

Jest git choć wiadomo do org się nie umywa :)

Rafal3399

A nie przypadkiem Chrisem Tuckerem a nie Rockiem ? :)

Ludacris

Tak masz rację, sorki pomyliłem nazwiska, wielkie dzięki poprawkę w wypowiedzi. : -D

Rafal3399

Pilot był w duchu oryginału ale.. casting nie za bardzo przypadł mi do gustu. O ile Lee został wybrany idealnie (widać, że chcieli kogoś charakterystycznego na tyle, na ile Jackie Chan jest) o tyle Carter to jedna wielka porażka jak dla mnie. Póki co wstrzymam się z oglądaniem a wszystkim śledzącym serial życzę miłego seansu! :)

matiiii

Totalnie nie czuć chemii między aktorami. Może z biegiem czasu aktorzy się dotrą ale wątpię czy będę dalej śledził ten odgrzewany kotlet. No i jest nie śmiesznie.

patryks83

Zabawne, dokładnie tak samo było z postaciami granymi przez Jakiś. Chana i Ch. Tucker'a. Nie wiem jak było z nim gdy przystępowali do pracy nad pierwszą częścią " Godzin Szczytu " ale być może było podobnie.

Rafal3399

Krótko i na temat.

Nikt tak nie zagra roli Cartera jak Chris Tucker i roli Lee jak Jackie Chan.

Osobiście trzymam kciuki za serial, oglądnąłem pierwszy odcinek,dlatego tak zacząłem post.

Pozdrawiam, Przemek =)

bemolski

Świetnie, recenzje pierwszego odcinka serialu " Godziny Szczytu " mamy za sobą. Oczywiście zachęcam wszystkich użytkowników filmweb-u do dalszej dyskusji na temat tego serialu. ( możecie kto oglądał pierwszy odcinek pisać i zamieszczać w tym forum dyskusyjnym recenzje pierwszego odcinka. ) Tymczasem przejdźmy do dalszej dyskusji a konkretnie na temat taki : Jaki według was będzie drugi odcinek ( w sensie, o czym waszym zdaniem będzie opowiadać ) ??? Możecie zamieszać opisy drugiego odcinka serialu " Godziny Szczytu ".

Rafal3399

Może ja zacznę jako pierwszy ( jeszcze nie oglądałem pierwszego odcinka serialu " Godziny Szczytu " ale mam nadzieję to nadrobić.
Godziny Szczytu ( Rush Hour ) odcinek 2 : Triada Złotego Smoka.
Opis : Inspektor Lee i Detektyw Carter zostają wezwani na miejsce zabójstwa Senatora zasiadającego w Kongresie ( Amerykańskim Senacie, jak kto nie bardzo wie co chodzi wyjaśniam że chodzi Amerykański parlament. ) i będącego członkiem senackiej komisji sprawiedliwości, który dążył do wyboru na prokuratora generalnego USA, a przy tym chciał po wyborze rozpocząć walkę z oganizowaną przestępczością, głównie mafiami a zwłaszcza azjatyckimi ( Yakuza itp. ). Inspektor Lee przesłuchując świadków dowiaduje się że Senator miał słabość do kobiet ale nie korzystał z usług prostytutek, dowiaduje się również że wieczór gdy został zamordowany, odwiedziła go kobieta w ciemno purpurowej sukience z charakterystycznym zapięciem na ramieniu symbolem smoka na plecach, w czasie Detektyw Carter znajduje narzędzie zbrodni : nóż w kształcie smoka ze złotą rękojeścią gdy pokazuje ją przyjacielowi ten orientuje się że mają do czynienia z bardzo niebezpieczną organizacją przestępczą. Triadą Złotego Smoka. Inspektor Lee opowiada Detktywowi Carterowi historię tej pochodzącej z Hong Kongu organizacji przestępczej, zwierzając się przy tym są oni odpowiedzialni za śmierć jego kolegów z policji Hong Kongu, dodając że bezwzglednością i brutalnością ustępują tylko mafii Rosyjskiej. Odkrywają że na Senatorze został wykonany wyrok śmierci. Postanawiają wyrobić zabójczynię i ją przesłuchać ale gdy tylko udaje się ją złapać ona rozgryza kapsułkę z cyjankiem ( cyjano - wodorek, to oczywiście trucizna ) i umiera na miejscu aresztowania. Inspektor Lee i Detektyw Carter zaczynają rozumieć że dopiero wierzchołek góry lodowej tej sprawy w której zamieszani są m.in. Szef pewnej korporacji biznesowej, ambasador Rosji, pewien czarnoskóry gangster i wicedyrektor FBI. A czas ucieka...

Rafal3399

WHAT?? Dziwne bo z tego co pamiętam to drugi odcinek był o czymś innym.
Lee i Carter poszukują szajki złodziei którzy mordują swoje ofiary. Kuzyn Cartera znajduje się w posiadaniu zegarka skradzionego jednej z ofiar i tym samym śledztwo nabiera rozpędu.
Chyba coś musiałeś pomylić.

OozoruGoku

O i oto mi chodziło, a zatem zaczyna robić się coraz ciekawiej, muszę przyznać że jestem szczerze pozytywnie zaskoczony, wydaje mi się że jeżeli opis drugiego odcinka serialu " Godziny Szczytu " będzie przygotuje nas co będzie dalej to myślę że warto będzie ten serial oglądać. Ciekawi mnie czy pojawi się narzędzie zbrodni z stworzonego po wyżej opisu ???

Rafal3399

to jest autentyczny opis drugiego odcinka :) chyba coś źle twój komentarz zrozumiałem (tak to jest jak się w pracy czyta posty i nagle klient wchodzi haha)

OozoruGoku

Najwyraźniej tak, tymczasem dzięki mojemu asystentowi dowiedziałem się jaki jest kolejny odcinek nie wiem czy go już widziałeś ??? a ma tytuł La Real Estate Boom ponadto po nim nie wiem czy dobrze to z j. angielskiego przetłumaczę jest odcinek o tytule " Nalot na siódmą przecznicę ( wiesz chyba o co mi chodzi ) ale wydaje mi się że najbardziej ciekawym będzie " Witaj ponownie Carter " . :D

Rafal3399

Niestety nie oglądałem bo słabo z ang. u mnie a napisów nikt nie robi

Rafal3399

Ponadto zapraszam bardzo gorąco do dalszej dyskusji nad serialem " Godziny Szczytu " a tym razem chciałbym was szczerze zapytać: Kogo byście chcieli zobaczyć w serialu " Godziny Szczytu " i w jakiej roli mogą to być np. gościnne występy oczywiście pragnę tu nadmienić że to tylko nasza dyskusja, a drugie pytanie brzmi: Na kanale jakiej stacji telewizyjnej najchętniej byście chcieli obejrzeć serial " Godziny Szczytu " ???

Rafal3399

Co to da i co ma na celu pisanie kogo chciałbym zobaczyć w drętwym jak Kożuchowska serialu?

perun_6

Moje pytanie dotyczyło tego jakich aktorów i aktorki chcielibyścię zobaczyć w serialu " Godziny Szczytu ", to normalne u fanów. Zachęcam bardzo gorąco do dalszej dyskusji :-) :-D :-D :-D

Rafal3399

Nie chcę być odebrany jako hejter, bo dla mnie ten serial dno i wodorosty ale nie jestem w tym osamotniony. Ma tak niskie noty i oglądalność, że raczej drugiego sezonu nie będzie.

perun_6

Cóż zobaczymy na razie twoja ocena pokazuje że twórcom tego serialu do ideału jest stosunkowo daleko. Ale wierzę że jakiś sposób serial ten jeszcze się odbije od dna :D :D :D :D :D Po za tym wcale a wcale nie odebrałem twojej wypowiedzi jako hejt.

Rafal3399

Sądząc po skasowano po 1 sezonie to się nie odpił :) - Oryginał też nie był rewelacyjny, jednak tak na szósteczkę oceniłem.

ocenił(a) serial na 3
Rafal3399

Jak ty na to wpadłeś, że 31 marca to ostatni dzień miesiąca??? I przeogromne dzięki, że nam to uświadomiłeś! Choć to (niestety) jedyne, co można było rozszyfrować z twego bełkotu...

mp65warka

Byłem oczywiście bardzo uważny a jeśli chodzi o ten jak to nazwałeś " Bełkot " to bardzo serdecznie przepraszam i w przyszłości postaram się uważniej pisać tak czy inaczej, zapraszam jak najbardziej serdecznie i ciepło do dalszej dyskusji na temat serialu " Godziny Szczytu " :D :D :D :D :D :D :D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones