serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Rycerze Zodiaku

Saint Seiya
1986 - 1989
25m
7,7 5 674
oceny
7,7 10 1 5674
Pięcioro młodych wojowników przywdziewa zbroje rycerzy Ateny, by wspomóc boginię w walce z siłami zła. więcej mniej
Rycerze Zodiaku zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Serial opowiada historię Rycerzy Zodiaku mogących przywdziewać legendarne zbroje dające wielką moc. Ich zadaniem jest chronić swą przywódczynię - wcielenie bogini Ateny. Seiya Rycerz Pegaza, Shiryu Rycerz Smoka, Hyouga Rycerz Łabędzia, Shun Rycerz Andromedy i Ikki Rycerz Feniksa będą walczyć z siłami zła oraz w obronie bogini Ateny nawet za cenę własnego życia.

studio
Shueisha / Toei Animation Company
tytuł oryg.
Saint Seiya
inne tytuły
Knights of the Zodiac Miedzynarodowe
Seinto Seiya Indie
więcej
Zdjęcia do serialu nakręcono w Tokio (Japonia).
"Saint Seiya" to jedno z pierwszych anime, jakie obejrzałem. Miałem wtedy około 10 lat i nie posiadałem takiej wiedzy o kinematografii  jak w chwili obecnej. I chociaż postarzałem się i wydoroślałem, to jedno się nie zmieniło, "Saint Seiya" zawsze  będzie wzbudzać mój podziw oraz uznanie. "Knights of the Zodiac" to opowieść o wiecznej i... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy mógłby ktoś podpowiedź gdzie w przyzwoitej jakości można obejrzeć całe anime od początku? Szukam szukam i ciężko ;) Nieocenzurowana wersja byłaby mile widziana :)

Nie wiem czy jesteśmy świadkami błędów w tłumaczeniu, ale chciałbym poruszyć zastanawiającą rzecz.

Rycerze z brązu stają do walki ze złotymi rycerzami. Przechodzą przez dom Barana i Byka, skąd trafiają do domu Bliźniąt. Tam na ich drodze staję zbroja kierowana przez wielkiego mistrza, który jest podobno silniejszy...

więcej

Niedawno złożona została petycja w sprawie ponownej emisji tego wspaniałego anime w polskiej telewizji. Zachęcam wszystkich fanów do oddawania głosów.
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=4263

wracać, nie wracać..

ocenił(a) serial na 9

Bajka dzieciństwa zaraz obok DB :) daje 9 z sentymentu i zastanawiam się czy wrócić i
przypomnieć sobie całe anime. Obawiam się czy teraz w wieku 2x lat nie zepsuje sobie
dobrych wspomnień :D Wiadomo, to co kiedyś było super teraz wygląda już troche inaczej...

Napisy

ocenił(a) serial na 9

Poszukuję kogoś kto dysponuje napisami do odcinków na których kończy się lektor. Około 15 seii o Poseidonie i dalej. Jeżeli by ktoś dysponował napisami do filmów również chętnie skorzystam. ?