Rzeka kłamstwa

1987 7 odcinków
Rzeka kłamstwa
7,3 527
ocen
7,3 10 527
297
chce zobaczyć
{"type":"film","id":35871,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Rzeka+k%C5%82amstwa-1987-35871/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Rzeka kłamstwa
  • Bardzo niedoceniony świetny serial w klimatach Nad Niemnem, czy Chłopi,dziewczęta z Nowolipek. Polecam wszystkim fanom takiej literatury.

• uln zgadzam się mam wszystkie odcinki tego serialu. Świetna rola Trybały, Trzepiecińskiej (jaka młoda wtedy była chyba ona już zawsze będzie Alutką dla całej Polski a mało osób pamięta że w tym serialu debiutowała),Klubowicz,Feldman i Ś.P Kolbergera.

• kinomanka_13 Przepraszam za literówki, błędy :-) Ciekawe czemu ten serial przeszedł tak niezauważony? Czyżby wątek komunistyczny się temu przyczynił?

• uln niestety nie wiem i nic nie szkodzi za te błędy mi też się klawisze mylą. Ale teraz często ten serial emitują albo na TVP Historia, albo na TVP seriale.

• uln Obejrzałam dzisiaj pierwszy odcinek na TVP Historia. Rzeczywiście ciekawy, nie mogę się doczekać następnego. Na pewno nie dla każdego, takie klimaty trzeba lubić.

• uln Na pewno nie jest to film w klimacie Nad Niemnem, choć czas akcji zbliżony.

• felicytas ocenił(a) ten serial na: 8

uln No wybacz ale Dziewczęta z Nowolipek to kosmicznie inny klimat.

• felicytas Chodzi o pokazanie zycia ludzi , kórzy mieli w zyciu ciezko i jak to zycie wygladało, w tym temacie to jest niemal identyczne. Jak mozna nie zauwwazyc zbieznosci mi też to prównanie nasuneło się zupełnie naturalnie. W sumie oba tytuły dołujace sa, robia wrazenie ,ale dobijaja prawdą.Klimat taki sam dosc brudny, przyciagajcy do ziemi a nie latanie marzeniami nierealnymi.

• uln dobrze że go odświeżają w hd