Rzeka (2012)
Rzeka: Sezon 1 Rzeka Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Rzeka (2012)

Doctor Emmet Cole

7,8 153
oceny
7,8 10 1 153
Rzeka
powrót do forum s1e6

odcinek 1x06

ocenił(a) serial na 8

jak dla mnie mistrzostwo!

ocenił(a) serial na 8
kazam1987

dokładnie, w momencie w którym emment miał zabić tego psa i zaczął spowiadać sie ze swojego życia az do chwili w której płaczliwym glosem mowil ze nie chce umierac, tak sie popłakałam ze masakra

serial genialny! jededn z moich ulubionych, mam nadzieje na 2 sezon

ocenił(a) serial na 7
morgana000

Genialny może nie jest, do mistrzowskiego też mu trochę brakuję, ale jest to bardzo dobry serial na wieczór.
Dzisiejszy odcinek przerósł moje oczekiwania, fabuła stała się teraz bardziej zagmatwana, stała się bardziej nieprzewidywalna. A to dobrze. Reżyser idzie w dobrym kierunku. Z tą magią i ogniem na dłoniach trochę przesada, osobiście na widok czegoś takiego to wykrzykiwałbym: "Niemożliwe, to jakiś cud, magia!" A jego żona, dzieciak i załoga tylko na siebie spojrzeli, ot tak jak by im na co dzień rozpalał kominek :)
Zdecydowanie do takich dzieł jak Breaking Bad, Dexter, Prison Break czy Lost dużo brakuje, ale mam nadzieje, że się to wszystko teraz w końcu rozkręci.
Daję solidne 7/10

ocenił(a) serial na 8
sniper512

serial jest prze-genialny, uwielbiam takie klimaty, fantasy-sci-fi, przygoda, troche paranormalne, troche magii, a ten facet grajacy Lincolna moglby idealnie zagrac w filmie dokumentalnym o Cobain'e i chyba mam nowy obiekt westchnień ;D , najbardziej podoba mi sie fakt, ze w serialu nie ma postaci-debili, ktore ukazuja sie w innych, wiekszosc jest jakby dojrzała, inteligentna, brak beznadziejnie rozwinietych watkow romansowych

sam Lost byl majstersztykiem i wiele bym dala zeby moc obejrzec jakiegos klona Losta, nawet marnego ale cokolwiek w tej tematyce ( jak narazie wlasnie river jesli o jungle chodzi i walking dead jesli o survival)

po tym odcinku jestem zafascynowana! ;D

ocenił(a) serial na 8
morgana000

ja ostatnio stwierdziłam wręcz, że mogłabym mieć amnezję tylko by móc obejrzeć Losta znowu po raz pierwszy :D
ten odcinek był najlepszy chyba jak do tej pory, też ryczałam jak miał psa zabić bo sama psy kocham bardzo bardzo, więc mnie trochę poniosło :D a już do końca odcinka moje plecy przestały przyklejać się do oparcia ;] 2 sezon mógłby być, nie obraziłabym się, ale co by było jego celem?

ocenił(a) serial na 8
Nancy_5

druga ekipa ratunkowa ratujaca ekipe z pierwszego sezonu xD

ocenił(a) serial na 8
morgana000

Nie będzie raczej, za słaba oglądalność. Szkoda.

ocenił(a) serial na 10
Krenciolek

skąd wiadomo że oglądalność jest słaba i nie będzie 2 sezonu ? serial jest o wiele lepszy niż przegadane odcinki walking dead w ktorym akcja jest co 4-ty odcinek ,tutaj zawsze coś się dzieję;].

ocenił(a) serial na 8
boro1989pl

Oglądalność to jakieś 5mln o ile dobrze pamiętam. A to za mało dla ABC do przedłużenia.

ocenił(a) serial na 7
kazam1987

zgadzam się dzisiaj obejrzałem jeszcze raz wszystkie 8 odcinków serial wymiata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones