Rzut za trzy
powrót do forum 1 sezonu

Nie miewam posiadać kija w dupie w kwestii czarnego humoru, lubię kontrowersję (Bojack, Family Guy, Final Space), ale tutaj nie widzę żadnego pierwiastka komedii, jeszcze nie doszedłem jaki w takim razie gatunek obejrzałem po trzech wymęczonych odcinkach. Nie chcę oceniać serialu pod wpływem impulsu bo przypomina mi to klasyk Kacwawa, o wszystkim i o niczym, szczególnie o niczym.

jarqo77

szczerze? jestem ogromną fanką takich produkcji z kontrowersyjnym czarnym humorem i znanych z przeginania pały (seriale mojego życia to BoJack Horseman, Archer i Big Mouth tak m.in), ale już kompletnie nie trawię i nienawidzę "Ricka i Morty'ego" i oglądając 3 pierwsze odcinki Hoops też myślałam, że porzucę ten serial - poziomem humoru skojarzył mi się z ww "Rickiem i Morty'm".

jednak obejrzałam więcej odcinków i przyznam, że ostatecznie nawet mnie bawił. wiadomo że nie jest jakiś szczególnie wybitny, ale spełnił moje oczekiwania jako tzw. odmóżdżacz do pośmiania się.

isobel

Jak nie trawisz Ricki & Morty to wiesz zero o czarnym humorze, albo zwyczajnie poziom sarkazmu jest dla ciebie za trudny ️ Btw bojack horseman to kicz ️

pafnucy3

ahh, uwielbiam tych święcie urażonych fanów Ricka &Morty'ego i wciskanie kitu że ta prymitywna żenująco nieśmieszna przereklamowana papka jest tylko dla tych z najwyższym IQ xD tak trzymaj!

btw, co do BoJacka Horsemana to już jest wyłącznie kwestia gustu. ;)

isobel

Rick&Morty to żenująco nieśmieszna przereklamowana papka, bo mi się nie podoba, ale kwestia BoJacka Horsemana, który mi się podoba, to już jest wyłącznie kwestia gustu :D Tak trzymaj!

whyrusopetrified

rozumiem, że na modłę psychofanów Ricka&Morty'ego powinnam przekonywać trolla, że BoJack Horseman nie jest kiczem i że ewidentnie jest dla niego za trudny? dobre, dobre. tak trzymaj, kolego ;)

a żebyś nie dostał jeszcze większego bólu dupy niż już masz obecnie zaznaczę że Rick&Morty jest prymitywną żenująco nieśmieszną przereklamowaną papką moim zdaniem z którym nikt nie musi się zgadzać. już teraz lepiej się czujesz? ;)

isobel

Nie, nic nie rozumiesz. Nie uważam, że Rick i Morty to dzieło kinematografii wyłącznie dla genialnych intelektualistów, tak samo jak nie uważam, że BoJack Horseman jest kiczem, nie przypadł mi do gustu, od i wszystko. Jedynie nie rozumiem jednak delikatnej hipokryzji z Twojej strony, dlaczego uważasz, że coś co Ty lubisz zależy wyłącznie od gustu, a coś czego Ty nie lubisz, uważasz już za syf i dno. Sorry, ale to że są tacy fani, którzy są w stanie jakiejś produkcji rozstawić ołtarz i bronić go niczym locha broni swoje młode, to wcale nie oznacza, że ten serial dociera wyłączenie do takiej grupy odbiorców. I jak już mówimy o bólu dupy, to cóż, nie mam zamiaru takowego wykazywać, bo ktoś się ze mną nie zgadza, więc daruj sobie takie komentarze ;)

whyrusopetrified

oczywiście, że już zapóźno: już złapałeś gargantuiczny ból. nie, kolego, to ty tutaj nic nie rozumiesz. co zresztą było do przewidzenia tak jak to, że zaczniesz się tutaj pruć ;).

jedyne co zrobiłam to wyraziłam swoją opinię. nigdzie nie napisałam, że moje zdanie to prawda objawiona. miałam zacząć wyzywać trolla, bo ten uważa BoJacka Horsemana za kicz? widać rozczarowałam. to, co lubię jest moją prywatną opinią. to, co uważam za prymitywną papkę jest moją prywatną opinią. ale oczywiście że tłumaczysz sobie po swojemu. uspokój się i daruj sobie ten żenujący wylew dupy :))

isobel

Cóż, ja Tobie również radzę się uspokoić, bo sądząc jakich górnolotnych słów użyłaś opisując mój domniemany ból i "wylew dupy", to Tobie również się przyda dawka spokoju. No ale nic, nie dogadamy się, więc mówi się trudno, żyje się dalej, jesteśmy dla siebie tylko randomami z Internetu :))

whyrusopetrified

"górnolotnych"...  no cóż, dla prymitywa są z pewnością górnolotne ;)

podsumuję na zakończenie tak dla pełnej jasności: 


- wyraziłam swoją opinię na temat serialu Hoops. 

-jeden troll się do mnie przyj**** (nie pierwszy raz zresztą), bo śmiałam skrytykować jego ukochany serial Rick&Morty.

-  potem dołączył drugi toll (czyli ty ;)) którego rozczarowałam że nie zaczęłam pierwszego trolla wyzywać, bo  temu się nie podoba BoJack Horseman.

...i to ja mam niby tutaj mieć ból dupy? jeszcze raz: jedyne co zrobiłam to wyraziłam swoją opinię, nic więcej. 

zauważ że ani ty , ani twój kolega ani razu nie wypowiedzieliście się na temat serialu pod którym tak w ogóle toczy się dyskusja. twój domniemany ból dupy bynajmniej nie jest domniemany. takie są po prostu proste fakty. cieszę się, że wszystko sobie wyjaśniliśmy 

dorośnijże chłopczyku w końcu. bez odbioru ;)

isobel

Heh, ci którzy wszędzie widzą bóle, wylewy i inne dziwne schorzenia dupy z pewnością prymitywnymi nie są :)
Dorośnijże dziewczynko, bo nie wiem, czemu w ogóle mi się próbowałaś tłumaczyć, skoro i tak jesteś mądrzejsza (a miejże tę satysfakcję, że troll Ci to przyznał). Bez odbioru ;)

ocenił(a) serial na 2
whyrusopetrified

Boże, jaki dzieciuch z Ciebie... Jeżeli jedyny powód dla którego wszedłeś to drażnić innych (takie ładne słowo na "trollowanie") i nawet nie udajesz, że oglądałeś serial to wiadomo że masz ból kupra.

ocenił(a) serial na 2
jarqo77

Podzielam zdanie. Lubię South Park, lubię Final Space, Family Guy i F like Family ale to jest tragedia. Wymęczyłem się wystarczająco po dwóch i pół odcinkach. Za duża żenada. Odpadłem i nie żałuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones