PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
22 696
chce zobaczyć
8,0 9
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

Po przeczytaniu tylu dobrych opinii postanowiłam sama przekonać się o tym czy naprawdę jest tak dobry. Nie wiem czy ja jestem jakaś dziwna czy tylko pierwszy odcinek był tak kiepski, że z trudem zmusiłam się do oglądnięcia całego. I tutaj prośba do Was, czy warto dać mu jeszcze jedną szansę?

ocenił(a) serial na 10
danishgirl

1 i 2 odcinek. Po wkroczeniu Cezara do Rzymu - zaczyna się dziać

ocenił(a) serial na 10
danishgirl

nie nastawiaj sie tylko na hektolitry krwi jak w przypadku spartacusa . rzym to knowania intrygi mocne realistyczne sceny zabojstw i ukazanie codziennego zycia ludzi w tamtych mnie ten serial zachwycil .

parsxzywykutafon

Pierwsze odcinki są nudne - to niezaprzeczalny fakt.
Serial zaczyn wciągać od połowy 1 sezonu.
Niemniej jednak końcówkę serii 1 i początek serii 2 ogląda się z zapartym tchem ....
Najpierw obejrzałem Grę o Tron, więc miałem bardzo wygórowane wymagania co do serialu Rzym.
Musisz się zmusić obejrzeć pierwsze 4-5 odcinków, bo najpierw musi zawiązać się fabuła i musisz poznać historię głównych bohaterów, żeby później w pełni przeżywać ich losy.

ocenił(a) serial na 10
Rott

1odcinek jest kapitalny , wszkaze poznajemy obydwu bohaterow i widzimy kilka scen walki,tu sie nie zgodze ze 1odc jest nudny --niestety gra o tron mnie nie wciagnela ,moze po prostu nie przepadam za fantasy -smoki cyarownicy nie to nie dla mnie ++pozdro

ocenił(a) serial na 10
parsxzywykutafon

Pierwszy odcinek nie był taki zły ale co się komu podoba. Jak zwykle w serialach pierwsze odcinki są słabsze a dopiero puźniej zaczyna się dziać

ocenił(a) serial na 10
Rott

mi sie podobaly wszystkie

ocenił(a) serial na 9
danishgirl

Jak dobrze, że ktoś zadał to pytanie, bo teraz wróciła moja motywacja, żeby jednak obejrzeć ten serial. Ciągle słyszałam ochy i achy nad "Rzymem" a po pierwszym odcinku postanowiłam nie skazywać siebie więcej na taką straszną nudę.

użytkownik usunięty
danishgirl

Cały serial jest nudny, nie oglądaj.

ocenił(a) serial na 7

Hmm a jednak Twoja ocena to 8 i ulubiony? :)

ocenił(a) serial na 7
danishgirl

Mnie się podobał już pierwszy odcinek, ale przyznam, że był najsłabszy z dotychczasowych, z każdym odcinkiem serial jest ciekawszy, bardziej emocjonujący i po prostu lepszy.

ocenił(a) serial na 9
danishgirl

Jesteś mlody, głupi, czy prowokujesz?

ocenił(a) serial na 7
schymtzor

Młoda coraz mniej, głupia bynajmniej nie i prowokować też nie prowokuję, po prostu trochę się wynudziłam, a że lubię filmy, seriale w takim klimacie- pytam czy warto oglądać dalej.

ocenił(a) serial na 9
danishgirl

Jeśli nastawiasz się na "sieczkę" w stylu tego okropnego serialu pt Spartakus to nie oglądaj. Jeśli jednak na ciekawe intrygi i genialnych bohaterów, oglądaj dalej.

ocenił(a) serial na 7
Wernetto

To dobrze bo dla mnie Spartakus też jest okropny :P

ocenił(a) serial na 6
Wernetto

Dlaczego spartakus byl okropny? Koncze ogladac 1 sezon rzymu i poki co daje rade ale szału nie ma.

ocenił(a) serial na 10
owsiakando

spartacus nie byl okropny ,lecz do rzymu sie nie umywa. chyba ze lubisz hektolitry krwi i wyuzdane sceny orgii .1-sza czesc byla w porzo , reszta to juz niestety slabizna

ocenił(a) serial na 9
danishgirl

Nudy? Jesteś po prostu zblazowana kobieto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones