PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
8,0 46 637
ocen
8,0 10 1 46637
8,0 9
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

Czas osadzenia serialu świetny , gdyby został udźwignięty, to wyszłoby to świetnie.
Niestety jest tylko warstwa fabularna, wszelkie bitwy i walki to absolutna porażka.
Pierwsza scena , walka z Wercyngetoryksem, już nabieram apetytu, a tu mało statystów, trochę ciach ciach i ... koniec , odświeżenie ekranu i wódz galijski klęczy pokonany.
Co ciekawe to była "najciekawsza" ze wszystkich walk/bitew, potem już tylko gorzej.
Następnie Farsalos w wersji "majaki" , przez kilkanaście-kilkadziesiąt sekund szare tło spowolnione ruchy, rozmycie i ... koniec , wcale nie lepiej pod Filippi i Akcjum.
Fabularnie w miarę ok, część aktorów fajnie dobrana czyli Cezar,Antoniusz i Atia , natomiast Brutus , Cyceron czy Kleopatra słaba.
Wątek dwóch legionistów, na początku całkiem ciekawy, ale potem już nużył.
Ten serial nie dorósł do okresu, który wybrał, niestety.

ocenił(a) serial na 7
M1aro

Dokładnie ,jak przeczytałem ,ze to najdroższy serial wszech czasów to się zdziwiłem .Zero bitew

ocenił(a) serial na 5
Danio31b

A szkoda , mam nadzieję, że ten serial nie zabrał "tlenu" dla dużo lepszej produkcji, która mogłaby szybko powstać.

ocenił(a) serial na 9
M1aro

Serial świetny, ale nie mógł zadowolić fanów bitewnego zgiełku, skoro wyszkolili raptem 50 legionistów :) Ja z kolei oczekiwałem pójścia śladem "Ja Klaudiusz", czyli ukazania zakulisowych rozgrywek politycznych, tych wszystkich niuansów oraz wiarygodnej historii i ówczesnych realiów. Wszystko dostałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones