PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
22 696
chce zobaczyć
8,0 9
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

Chcialam kupic na DVD, ale mam wrazenie, ze jest juz troche przestarzaly technicznie.
Co o tym myslicie? Przeszkadza to Wam?

ocenił(a) serial na 9
_Queen

Kup na Bluray :)

_Queen

Oglądałem już dawno temu ale mnie nie przeszkadzało. Materiały dodatkowe były bardzo ciekawe.

_Queen

Dziś rano skończyłam ostatni odcinek ;) Ja bym kupiła :) Z resztą, przestarzały technicznie.. cały Rzym jest przestarzały heloł :P

ocenił(a) serial na 7
martynique_90

a mam pytanie czy ten serial jest w klimatach Spartacus'a ? chodzi mi o elementy niewolnictwa, gwałtów, podstępów itp, co było popularne w tamtych czasach

budziu128

nie widziałam Spartacusa, ale jest w 'klimacie' Gry o Tron, jezeli chodzi o 'gwałty, niewolnictwo i podstępy', czyli bez cukrowania :)

ocenił(a) serial na 10
martynique_90

Rzym jest o wiele lepszy niż spartakus
-realizm
-scenografia
-postacie
- muzyka
Spartakus to marne efekty komputerowe i dosłownie wszystko nagrywane w studiu zaś Rzym widać , że większość jest nagrywana w plenerach co najbardziej lubie) dlatego tego serialu były tylko dwa sezony _ był strasznie drogi

michalkuc1993

dobrze, że były tylko dwa :) fajnie podzielony, nie było przedłużania scen- jak koleś umiera, to umiera. Mogliby teraz zrobić Egipt albo Babilon na tych samych zasadach, ale Rzym był już wyciśnięty do ostatniej kropli moim zdaniem- najciekawszy okres :)

ocenił(a) serial na 9
budziu128

Tak ale tylko w wersji nie ocenzurowanej, bo jest też wersja dla tv do puszczania w prime time-ie do tego lektor i inny serial się robi.
Najlepszy serial historyczny. Jesli chodzi o Spartacusa to tylko Batiatus trzymał poziom Rzymu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones