PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
22 696
chce zobaczyć
8,0 9
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

Ramy chronologiczne

ocenił(a) serial na 10

Cześć, chciałbym wiedzieć jaki jest zakres chronologiczny serialu? Od 52 pne do...?
Walki o władzę między Oktawianem i Antoniuszem? Jeszcze dalej?

DankasLFC

od 52 pne do 30 pne

mockingjay

warto obejrzec ten serial czy jedna wielka nuda ??

Pasterz21

Spośród wszystkich seriali i filmów dotyczących Imperium Rzymskiego, nie spotkałem się z równie barwnym i fascynującym przedstawieniem epoki. Wspaniale napisany scenariusz, wręcz genialny dobór aktorów, do odgrywanych przez nich ról, gustownie i z zamysłem przeplatane wątki wielkich postaci tamtych czasów jak i tych, które były jedynie wzmiankowane. Serial zapewnia wspaniały poziom immersji, wręcz czuje się atmosferę brudnej zatłoczonej stolicy ówczesnego świata, gdzie dwa kroki dzielą tłoczne zaułki, gdzie toczy się walka o lepszy byt oraz przetrwanie i architektoniczne perełki Forum i dzielnicy willowych w, których toczą się polityczne i osobiste intrygi patrycjuszy.
Niezapomniana w mojej subiektywnej ocenie gra aktorska, gdzie stopniowo poznajemy złożoność postaci do których można czuć i zarówno sympatię jak i pogardę. Tak więc Pasterzu jeżeli zdecydujesz się obejrzeć ten serial czeka cię wiele przyjemnie spędzonych godzin. Ba aż Ci zazdroszczę sam chciałbym obejrzeć go jeszcze raz nie znając fabuły i stopniowo smakować przedstawiony w nim świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones