PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
8,0 46 637
ocen
8,0 10 1 46637
8,0 9
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

Długo zabierałem się za obejrzenie pierwszego odcinka i kiedy w końcu się przełamałem, w
okamgnieniu dotarłem do finału 2 serii. Jeśli to nie jest serialowe arcydzieło, to ja nie wiem, co nim
może być.

springerok

Znakomity serial, obsada, fabuła, przygoda, ciekawe jak bardzo odbiega ten film od książki.

ocenił(a) serial na 10
springerok

Też tak miałam:)
A pamiętam, jakie miałam problemy typu: "Oglądać, nie oglądać, oglądać?" W końcu się zdecydowałam z myślą: "A tam, mało odcinków, chyba nie stracę";) No kurde a na końcu chciało mi się wyć, "CZEMU KONIEC, KWA?! GDZIE KOLEJNY ODCINEK, NIE RÓBCIE MI TEGO!!;)".

ocenił(a) serial na 10
WhiteDemon

Właśnie żałuję, że zacząłem oglądać, bo nie mogę się oderwać. Najchętniej przesiedział bym te 22 godziny jednego dnia ;)

ocenił(a) serial na 9
springerok

Szkoda, że brakło funduszy na więcej sezonów. Oczywiście masz rację, że jest to serialowe arcydzieło :)
Najlepsze seriale jakie widziałem to Breaking Bad, Twin Peaks, Gra o tron, Robin of Sherwood, Rzym, Oz, The wire.
Na razie są nie do pobicia.

ocenił(a) serial na 10
returner

a ogladales sopranos czy boardwalk empire? tez sa niezle

ocenił(a) serial na 9
Oswaldd

Oczywiście :) Przecież to też HBO.
"Sześć stóp pod ziemią" 2001-2005 oraz "True Detective" 2014 też świetne.

ocenił(a) serial na 10
returner

muszę zabrać się za więcej seriali, na dzień dzisiejszy obejrzałem/oglądam
boardwalk empire, sopranos, rzym, gra o tron, breaking bad
z tych wszystkich najbardziej podobał się rzym ale sopranosi z breaking bad są bardzo blisko, najmniej podoba mi się gra o tron ( pewnie dlatego że kojarzy mi się trochę z rzymem który był tak cholernie zajebisty że GOT przy nim wypada kiepsko przynajmniej w moich oczach )

ocenił(a) serial na 9
Oswaldd

Kiedyś nakręcili klimatyczny serial "Robin of Sherwood w latach" 80',
potem w 1990 był genialny kryminał "Twin Peaks" uważany długo za najlepszy serial ever,
wiadomo też nieco gorszy, ale też dobry "X-files" , ale tu mnie fascynował tylko główny wątek z kosmitami,
a na to było przeznaczone może ok 30 odcinków z 200.
Breaking Bad według wielu ludzi zdetronizował Twin Peaks.
Ale wiadomo, że najlepsze seriale robi HBO:
Oz, Sopranos, Kompania braci, Sześć stóp pod ziemią, The wire, Rzym, Zakazane imperium, Gra o tron, True Detective.
Oz - najlepszy serial o więzieniu.
Kompania braci- najlepszy serial wojenny
Rzym - najlepszy w realiach starożytności
Sopranos- najlepszy o mafii, choć Zakazane imperium też niezłe
The wire- zaraz po Breaking Bad najlepszy gangsterski czyli nr 2 w tej tematyce
Gra o tron- najlepszy w realiach średniowiecza z fantasy
True Detective - zaraz po Twin Peaks najlepszy kryminał, oba są świetne, ale True Detective bez paranormalnych dodatków, bardziej w stylu filmów takich jak np: Milczenie owiec, Siedem, Labirynt.

ocenił(a) serial na 10
returner

W pełni się zgadzam chociaż wiele do obejrzenie przede mną.
Kończę oglądać Oz, w zasadzie zaczynam ostatni sezon, ciekawe co przyniesie kolejny odcinek.
Na bieżąco Grę o tron która bardzo mi się podoba.
Kończę ściągać serial Rzym którego nie mogę się doczekać :)
Oraz oglądałem cześć, kilka obcinków moze po jednym sezonie, z pozostałych wymienionych produkcji hbo.

ocenił(a) serial na 9
Arrent

Wiesz dla mnie osobisty ranking wygląda mniej więcej tak :
1- Breaking Bad
2- Twin Peaks
3- Gra o tron
4-5 Robin of Sherwood = Rzym
6-7 Oz = The wire
8- Sopranos
9- Zakazane imperium
10- Sześć stóp pod ziemią
11- True Detective
12- X-files
13-14 Borgias = Sherlock
Z tym, że True Detective jeśli w kolejnych sezonach utrzyma poziom może być wyżej

ocenił(a) serial na 9
returner

Cała mitologia X - Files to dokładnie 60 odcinów, nie 30 jak wspomniałeś.

ocenił(a) serial na 9
edoOo

Dzięki za przypomnienie tego, ale pamiętałem, że zdecydowana większość to pojedyńcze epizody

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones