PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
8,0 46 642
oceny
8,0 10 1 46642
8,0 9
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

HBO rządzi jeżeli chodzi o jakość seriali bez dwóch zdań, nie wiem jak oni to robią, nie dość, że nie robią żenady pod publike jak inne stacje, to i tak szybko zyskują fanów dla własnych produkcji.

ocenił(a) serial na 8
Analog

w pelni sie zgadzam, ale chcialbym zapytac, czy sie orientujesz, ile ma byc odcinkow tego serialu... czy tak jak band of brothers i koniec, czy moze tasiemiec sie szykuje ??

denrike

Serial ma 12 odcinkow (klik klik w ciekawostki po lewej stronie) :)

ocenił(a) serial na 10
Analog

Wlasie skonczylem ogladac 5. odcinek. Kurcze, dawno nie widzialem tak wciagajacego serialu. Wspaniala gra aktorska, w dodatku fajna fabula. Super produkcja!

Analog

oglądnąłem juz 6 odcinków i jestem zauroczony. Rewelka jak to mówią :)

ocenił(a) serial na 10
Analog

Powiem szczerze że jakoś do końca nie mogę się wciągnąć, całkiem przyjemny serial ale czasem przynudzają. może dlatego że 3 pierwsze odcinki oglądałem o 3 w nocy i niektórych rzeczy nie kumałem, no i do cholery nie mogę tych panien już od 3 odcinków odróżnić

Dla mnie najlepszy serial jaki w zyciu widzialem to Prison Break - właśnie skończyłem go oglądać i może to on sprawił, że Rome podoba mi się średnio

ocenił(a) serial na 10
Kloniu

Ok teraz sobie na spokojnie obejrzałem i stwierdzam że na prawdę ciekawie zaczyna się robić po 4 odcinku. Normalnie nie mogłem się oderwać cbociaż koniec chyba każdy znał

Jeśli faktycznie będzie mowa o II triumwiracie to już nie mogę się doczekać, zwłaszcza żeby zobaczyć kto zagra tym razem Oktawiana Augusta (może ten sam chłopak jak zmężnieje:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones