PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
8,0 46 646
ocen
8,0 10 1 46646
8,0 9
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

lub chociaż maszerujące wojsko?To jest to, co mnie najbardziej kręci w filmach historycznych:]

ocenił(a) serial na 10
Ereinion

jeśli na to liczysz to lepiej nie oglądaj.Też myślałem, że tak będzie, ale teraz się bardzo cieszę,że tak nie było, ponieważ serial jest zupełnie o czym innym, i dobrze;)

Ereinion

Legionistów paru jest, ale więszych bitew nie pokazano (a szkoda, bo po pierwszym odcinku widać jak świetnie zadbano o realia pola bitwy)

ocenił(a) serial na 9
Ereinion

Takie sceny kosztowałyby mnóstwo kasy i zapewne stwierdzono że lepiej ich nie robic niż zrobić badziewne. Można było sie tego spodziewać ( w kompani braci też unikano duzych bitew). Wojska jest troche za to wielkich bitew nie ma.

ocenił(a) serial na 8
MakoR

Mogliby przyjechać na derby Łodzi i sceny batalistyczne mielby za darmo. Zdjąć im dresy, ubrać jednych w pancerze, drugich w futrzaste gatki i mamy taką jatkę że hej! :D

Zenek_Czacha

Dopiero w 11 odcinku jest duuuuuuzo wojska gdy Cezar przemaszerowuje przez Luk Trumfalny. Ale serial i tak swietny.

użytkownik usunięty
Zenek_Czacha

hehehe dobry pomysł z tymi derbami Łodzi, uśmiałem sie po pachy. ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones