PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
22 696
chce zobaczyć
8,0 9
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

jak na me gusta to .....mam problem bo wiekszosc aktorów bylo rewelacyjnie dobranych do swoich postaci: moj mal ranking to

- antoniusz
-pullo
-vorenus
-cezar
- mlody oktavian:)
- a no i attia:)

ocenił(a) serial na 10
goraca_bulka

własnie jestem na akcji jak pullo zabija egipcjanina w obronie kleopatry bardzo "zarliwie" i pozniej mowi "hallo ladies" miszcz:)

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

Myślę, że najlepiej zagrane postacie to Antoniusz i Cyceron.

ocenił(a) serial na 9
VelicoFides

Jak dla mnie najlepsze postacie to Atia i Marek Antoniusz. Wybili się na tle innych tak jak w Spartacusie rewelacyjny Batiatus :)

returner

Batiatus był rewelacyjny w spartacusie? to była parodia

ocenił(a) serial na 9
Justyna_0288

Owszem to nie była rola tak dobra jak te najlepsze role w
Robin od Sherwood, Twin Peaks, True Detective, Fargo,
Breaking Bad, The wire, Sopranos, The shield, Zakazane imperium,
Oz, Sześć stóp pod ziemią, Rzym, Gra o tron, ale Batiatus moim zdaniem to
najlepsza rola w Spartacus i to zdecydowanie. Drugi i trzeci sezon bez niego był nagle strasznie mdły.

returner

Nie widziałam paru seriali z tych wymienionych ,ale w pozostałych nie ma roli na miare Ala z Deadwooda w wykonaniu Mcshane. Ani w fargo, true detective,grze o tron ,TP czy the wire nie ma takiej roli, nawet uwielbiany przeze nie w BB Cranston został przycmiony

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

Czy mówimy o dobraniu aktorów do postaci, czy o tym, który aktor najlepiej zagrał? Chyba o tym drugim? Jak dla mnie (sorry, nie wszystkie nazwiska pamiętam, więc już będę mówił postaciami):

Antoniusz - zdecydowanie najlepsza kreacja serialu

Cyceron
Brutus
Katon
dorosły Oktawian

Niezła była też Kleopatra. Cezar Hindsa - w sumie nie jestem pewny, czy mnie do końca przekonuje.

Plus podobał mi się gruby "prezenter wiadomości". :)

ocenił(a) serial na 10
Gusztav

brutus strasznie mnie denerwowal, faktycznie dobrze zagrany i dobrany ale taki lamus wlasciwie bez wlasnego zdania i charyzmy

grubas od wiadomosci swietny:)

ocenił(a) serial na 10
goraca_bulka

Prawda. http://www.youtube.com/watch?v=nIMGmbbx37A Nie jestem pewien, czy James Purefoy zagrał postać idealnie podobną do Marka Antoniusza - z różnych lektur wyłania mi się postać nieco inna, ale aktorsko to majstersztyk. Rola życia - nie wierzę, że będzie w stanie zgrać coś bardziej brawurowego w przyszłości. Chyba się nie da :D

ocenił(a) serial na 10
goraca_bulka

Brutus, Atia i Antoniusz

hehe Herold był śmieszny ;D

goraca_bulka

Według mnie najlepiej zagranymi postaciami byli Cyceron, Brutus oraz Antoniusz :)

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

Jak dla mnie obsada była znakomita, a powaliła mnie Kleopatra, bo była zupełnie inna od "klasycznej" Kleopatry w stylu Liz Taylor.

ocenił(a) serial na 8
angua_79

Kleopatrą jestem zachwycona ;) Podobało mi się, że twórcy zdecydowali pokazać ją tak "niekanonicznie".

goraca_bulka

Zdecydowanie Antoniusz, następnie Cezar i Pullo.
Newsman też był dobry :)

ocenił(a) serial na 10
NikKlik

Marek Antoniusz najlepsze rola w filmie te jego teksy i zachowanie , potem Lucjusz Worenusz i młody Oktawian starszy cop grał w drugim sezonie był przeciętny i denerwujący, a z kobiet ATTIA której nikt nie przebije./

ocenił(a) serial na 10
konrii_2

MAREK ANTONIUSZ !!!!
Ta rola to mistrzostwo świata. Koniec i kropka.

NikKlik

Edit

Po ponownym obejrzeniu rola Cezara mniej mi przypadła do gustu. Uważam, że Cezar powinien zostać przedstawiony bardziej jako bezwzględny i cyniczny polityk, który zmierza do władzy po trupach, manipulując ludźmi i działa wedle porad Machiavellego. Natomiast w "Rzymie" Cezar został przyćmiony przez inne postacie, podczas gdy w rzeczywistości to on był słońcem, a wszystko kręciło się wokół niego. Zamiast niego wśród najlepiej zagranych ról umieściłbym Atię lub młodego Oktawiana.

ocenił(a) serial na 10
NikKlik

żeby dobrze zrozumieć Twoją wypowiedź musialam ją przeczytać trzy razy :) tak patrzę Cezar korzystający z rad Machivellego? dopiero musiałam wrócić i zobaczyłam porównanie Ceazra do takiego polityka :)

ocenił(a) serial na 10
goraca_bulka

WSZYSTKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

goraca_bulka

-prezenter wiadomości na placu ;)
-Cezar
-Oktawiusz dorosły
-Cyceron
-Antoniusz

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

Pullo i Kleopatra:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones