Kylie Minogue 

Kylie Ann Minogue

6,7
734 oceny gry aktorskiej
Kylie Minogue
Kylie Ann Minogue przyszła na świat 28 maja 1968 roku w szpitalu Bethlehem w Melbourne.
Od samego początku wszystko wskazywało na to, że bycie gwiazdą jest jej pisane w gwiazdach. Już w wieku 11 lat pojawiła się po raz pierwszy w telewizji w serialu "Skyways". W 1981r.zaczęła występować w kolejnym serialu "The Sullivans". W latach 1984-1985 grała w "The Henderson kids", a w roku 1986 opuściła szkołę i przyjęla rolę Charlene w "Neighbours", znanym u nas pod tytułem "Sąsiedzi.Ta rola przyniosła jej olbrzymią popularność w Australii, a potem w Wielkiej Brytanii.
Kariera filmowa Kylie nie jest może aż tak wielka jak muzyczna, jednak warto wiedzieć, że zagrała ona w kilku filmach. Pierwszym był "The Delinquents" z 1989 roku, opowiadający o wielkiej miłości dwojga nastolatków. Inną ważną rolą filmową była rola Cammy w filmie "Streetfighter", gdzie Kylie partnerowała takim sławom jak Jean-Claude Van-Damme czy Raul Julia. Kylie mogliśmy również zobaczyć (tylko przez kilka minut) w kinowym megahicie "Moulin Rouge", gdzie wcieliła się w rolę wróżki Green Fairy. Ponadto Kylie zagrała jeszcze w kilku filmach, m.in. "Bio-Dome", "Hayride to Hell" i "Cut".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 28 maja 1968

miejsce urodzenia: Melbourne, Australia

wzrost: 152 cm

Ma siostrę Dannii i brata Brendana.
Ma swoją kolekcję bielizny damskiej pod nazwą "Love Kylie".
Artystka wspierała kampanię charytatywną na rzecz dzieci umierających z powodu biedy. Akcja, która miała miejsce w 2005 roku nosiła tytuł "Make Poverty History" ("Niech ubóstwo przejdzie do historii").
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Sympatyczna, śliczna i pociagająca... Fajnie byłoby mieć takiego pieszczoszka w domu;)

Słucham na YouTube.

wspaniała jest ta Kylie w roli latającego Dzwoneczka. Rola szyta na miarę dla symbolu Australii.

chodząca sex bomba hehe :D

Ech ta Kylie!

użytkownik usunięty

Ładna jest - to fakt, ale na jej widok piać z zachwytu nie będę. Bez makijażu wcale aż tak super nie wygląda. Zresztą sama kiedyś powiedziała w jednym z wywiadów - "Gdyby ktoś zobaczył mnie rano świeżo po wstaniu z łóżka i bez makijażu, na pewno zaraz chętnie by mnie obsadził w jakimś horrorze". A co do muzyki - jej...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones