Piosenka to SI YU NO EXISTIERAS a druga FUISTE TU. też oglądam ten film i wkurzyłam się bo będzie o 5.55. Masakra. Niech zmienia godzinę emisji spowrotem. O 12 agenci NCIS masakra powaliło ich.
Jestem oczarowany postacią Brendy.Jest taka śliczna i atrakcyjna.Do tego dobra i wrażliwa.W życiu nie widziałem piękniejszej dziewczyny.Śnie o niej każdej nocy.Chodzący ideał.Skradła moje serce.Zakochałem się!
Mam pytanie. Jak nazywa się piosenka, która często pojawia się w scenach z Victorią i Marcosem (np. dzisiaj przy ich pocałunku)? Nigdzie nie mogę jej znaleźć :( Z góry dziękuję za pomoc :)