PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653801}

Słodka miłość

Dulce amor
7,2 50
ocen
7,2 10 1 50
Słodka miłość
powrót do forum serialu Słodka miłość

Zakończenie tej telki to mega porażka. Okroili to okropnie. Wiele bardzo ważnych wątków tego serialu nie zostało wcale wyjaśnienionych. Mega żenada

malga927

Zgadzam się z Tobą w 100% tak naprawdę to nic nie wyjaśnili. Już gdzieś w połowie tego serialu stwierdziłam że niezbyt mi się podoba ale oglądałam do końca żeby dowiedzieć się jak się skończy sprawa z firmą , Lorenzo i Angie a także intrygi Gabi , nie dowiedziałam się nic. Mam poczucie straconych 120h życia :-/

ocenił(a) serial na 10
Paola87_fw

Zgadzam się. Właśnie zakończyłam oglądanie, i jestem w szoku. Zupełnie jakby brakowało 1/4 filmu. To co najważniejsze w ogóle się nie wyjaśniło. Czuję niesmak i rozczarowanie. Film jakby nie zakończony albo zakończony na siłę. Szkoda mi godzin straconych na jego oglądanie. W życiu nie obejrzałam telenoweli z tak bezsensownym zakończeniem. Jak dla mnie nie warto oglądać, chyba tylko po to żeby wyrobić sobie własną opinię. Ja jestem rozczarowana. Nieudana telenowela.

ocenił(a) serial na 10
mariko_2

Spojrzałam na odcinki w oryginale i powiem jedno, Polacy po prostu ten film zmasakrowali, zbezcześcili. Oglądanie 301 pełnych odcinków dopiero ma sens, 120 to czysta profanacja tej jednak pięknej telenoweli. Wy sprawiliście, że po obejrzeniu stwierdziłam, że film jest okropny, a tak nie jest. Nie rozumiem dlaczego nie pokazujecie tyłu odcinków ile jest prawidłowo w każdej telenoweli. Przez Was straciłam ochotę na oglądanie jakichkolwiek telenoweli. Piszę to oczywiście do tych co te telenowele do Polski sprowadzają. Wstydźcie się!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones