PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800845}

Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki

Pretty Little Liars: The Perfectionists
6,5 2 704
oceny
6,5 10 1 2704
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki

Rozczarowana

ocenił(a) serial na 5

Obejrzałam wszystkie (6) dostępne na ten moment odcinki i niestety mocno się tym serialem jak dotąd zawiodłam. Domniemywanie przez młodych, że Dana Booker potrąciła Caitlin wydaje mi się być pomysłem kompletnie oderwanym od rzeczywistości. W jaki sposób miałoby to pomóc w odkryciu prawdy o śmierci Nolana? Gdyby Caitlin zginęła, tym bardziej odsunęłoby to Danę od rozwiązania, w końcu podejrzewa ona trójkę studentów o udział w zbrodni. Pozbawione sensu i logiki jest narażanie życia dziewczyny przez Danę.
O ile bardzo lubię klimaty sci-fi i motywy wykorzystywania nowoczesnej technologii, o tyle program śledzący mieszkańców w przyczepie Taylor również jest dla mnie absurdem. W jaki sposób on działa? Chipy, kamery? Brakuje mi konkretnego wyjaśnienia (przy założeniu, że nic mi podczas oglądania nie umknęło, ale zdaje się że nie było to wyraźnie powiedziane).
Oglądam serial ze względu na sentyment do PLL (nota bene też nie był produkcją idealną), tu jednak zbyt wiele rzeczy nie trzyma się dla mnie kupy. Szczerze mówiąc z odcinka na odcinek zapominam, do czego właściwie ta akcja powinna zmierzać; zwyczajnie nic się nie klei.
Nie mniej czekam na ciąg dalszy i liczę na jakieś sensowne złożenie wszystkiego w całość w finale.

kaxuu

Ja naprawdę nigdy nie byłam ta osoba, która źle mówiła o PLL. Było jakie było, ale tutaj, szczególnie po obejrzeniu zwiastunu 7 odcinka widzę, że w pełni chcą czerpać garściami z PLL i nawet gry lepszej nie potrafią wymyślić tylko powtarzaja to co wymyśliła Mona kilka lat temu. Oglądając 6 odcinek i to jak Caitlin leżała w szpitalu czekałam tylko aż Ali powie Monie "a pamiętasz jak ty potracilas Hanne?" Można by tak wymieniać bez końca

ocenił(a) serial na 5
kaxuu

Niestety mam podobne odczucia. I w ogóle nie wkręciłam się w historię nowych postaci, a sam sentyment po PLL nie wystarczy.
A to, co mnie najbardziej wkurzyło, to jakieś dopowiedzenia do PLL - rozwód z Emily rozumiem, bo był potrzebny fabularnie, ale ślub Toby'ego i Spencer... Serio? Po co w ogóle o tym drugim wspominać? Zakończenie jej wątku było OK i tak powinno było zostać.

kaxuu

Mam podobne odczucia jak wyżej. Byłam dobrze nastawiona do tego serialu, a teraz coraz bardziej mnie nudzi. I rozczarowuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones