PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 272
oceny
7,5 10 1 72272
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Moje pytanie brzmi następująco: ,,Polecacie oglądać ten serial chłopakowi w wieku 21lat?"
Oglądam dużo ,,babskich" seriali np. ,,90210";''Beauty and the Beast(2012)''; ''Gossip Girl"; ''Grey's Anatomy''; ''Hart Of Dixie"; ''Reign"; ,,Revenge"; ,,The Originals"; ''The Vampire Diaries".
Czekam na BARDZO SZYBKĄ ODPOWIEDŹ !!!!!!!!

wojtek1993_filmweb

Hmm sama nie wiem, obejrzyj jeden odcinek i się przekonasz. Czasu raczej nie zmarnujesz bo serial moim zdaniem jest świetny.
Heh z tych co wymieniłeś nie oglądam żadnego ;)
Myślę też, że ten serial nie jest aż tak typowo "babski" i jest także dla płci przeciwnej. To tylko zależy czego od niego oczekujesz. Jest bardzo ciekawy i wciągający, co prawda jest dużo wątków miłosnych, ale gdzie tego nie ma? ;)
No i jeśli zmrużysz oczy na niektóry nonsensy, które od czasu do czasu się pojawiają może ci się naprawdę spodobać.
Tak więc spróbuj i napisz co o tym sądzisz.

quidditch7

Powiem tak,że już jakiś czas temu obejrzałem 3 lub 4 odcinki pierwsze i odłożyłem serial na później. Myślę, że wrócę do tego serialu. Oprócz wyżej wymienionych oglądam jeszcze: "Arrow": "Castle"; "Chicago Fire": "Chicago P.D.": "Grimm"; "Lost"; Marvel's Agents Of S.H.I.E.L.D.": Nikita(2010)": "Once Upon A Time": "Resurrection":"Scandal"; "Smallville": "Supernatural"; "The 100": "The Mentalist"
Od września/ października: "Forever": "Gotham": "Hieroglyph "; "How to Get Away With Murder"; "iZombie": " Secrets and Lies (2014)": "State of Affairs"; "The Flash": "The Messengers": "The Whispers".
A Ty jakie seriale oglądasz?

wojtek1993_filmweb

Wow dużo tego O.o
Ja tak miałam z Supernatural, że na początku obejrzałam tylko kilka odcinków i długo do tego nie wrcałam. Potem (chyba po roku xD) znów na to weszłam i bardzo mnie to wciągło tak, że potrafiłam obejrzec 5 odcinków dziennie ;D
Oglądam jeszcze "Grę o tron", "The walking dead" i to chyba wszystko ;)

quidditch7

Ja nie mogę przekonać się do ,,Gry o Tron", a ,,The Walking Dead" to nie moje klimaty.

quidditch7

Z tego co wywnioskowałem, to mam rozumieć,że w każdym sezonie ,,A'' to inna postać, która szantażuje główne bohaterki ? One nie wiedzą kto jest ''A'', a widz wie czy nie?

wojtek1993_filmweb

Dzięki Wielkie wszystkim za doradzenie w tej sprawie, i podjąłem decyzję, że nie będę oglądać ,,Pretty Litte Liars". Do usłyszenia i pozdrawiam.

wojtek1993_filmweb

Mam jeszcze kilka pytań w sprawie "Pretty Litte Liars". A mianowicie,( wiem,że nie powinno zaczynać się zdania od ,,a...." ) od którego odcinka pierwszego sezonu zaczyn coś się dziać? Co wybralibyście; ,,Pretty Litte Liars": "White Collar": "The Killing" czy "Game of Thrones"? Pyatnie kieruję do wszystkich "serialowców" i czekam na szybką odpowiedz.

wojtek1993_filmweb

Witam, to znowu Ja :) zmieniłem zdanie i zaryzykuję tum, że wrócę do oglądania ,,Pretty Litte Liars". Zrezygnowałem też z nowości pt."Forever".

wojtek1993_filmweb

Jakby widz wiedział to serial straciłby cały sens i się skończył xD
Cały czas jest ta sama osoba. Z tym też, że dla A może pracować ktoś inny. Pytanie kto tym zarządza.
czasami widzowi się wydaje, że już wie kim jest "A" i nagle okazuje się, że ta osoba robiła coś tylko dlatego by "pomagać" kłamczuchom i wyglądała tylko tak podejrzanie, tak więc można się w tym wszystkim pogubić.

ocenił(a) serial na 5
wojtek1993_filmweb

Serial z początku wciąga, ale później się ciągnie i ciągnie. To już nawet nie jak w "Pamiętniki wampirów", gdzie wymyślają coraz to różniejsze rzeczy. Tam wciąż chodzi o jedno: tajemnicze "A". Caaały czas. Oglądam to, bo skoro już tyle obejrzałam to chociaż się dowiem kim on/ona jest, ale odradzam oglądania ;D

Iza94

Dlaczego odradzasz oglądania?

ocenił(a) serial na 5
wojtek1993_filmweb

Już wytłumaczyłam, tutaj wciąż chodzi o jedno i to samo. Wszystkie sezony są o jednym i tym samym. To naprawdę z początku wciąga, ale po 2 sezonach jeden i ten sam sekret bez wyjaśnienia... Chcesz to oglądaj ;D wyraziłam swoje zdanie, serial może być po pewnym czasie męczący xD

Iza94

Nie wiem właśnie co zrobić, bo grafik mam cały w serialach zawalony i miałem dogonić ,,Grimm"; ,,Once Upon A Time"; ''Revenge"; ''Scandal".

ocenił(a) serial na 5
wojtek1993_filmweb

Ooooo dogoń sobie wszystko, szczególnie ,,Once Upon A Time" ;D
A później się zastanawiaj :)

Iza94

Muszę dogonić te seriale, bo są MEGA. ,,Słodkie kłamstewka'' gdzieś wstawię w grafik serialowy :D Ty jakie seriale oglądasz?

użytkownik usunięty
wojtek1993_filmweb

Jako osoba plasująca się w Twoich kryteriach: muszę przyznać,że to moje guilty pleasure. Nie jest to serial wysokich lotów, oś serialu kręci się wokół tajemniczego A i przez kolejne 4 sezony jesteśmy w punkcie wyjścia (na poziomie I sezonu). Scenariusz ma w sobie takie dziury,które by się nawet nie poszczyciła polska droga, bohaterowie nie ewoluują wręcz stoją w miejscu (istna stagnacja), bieg wydarzeń w ogóle wykraczający poza rzeczywistość i prawa nim rządzone (absurd goni absurd). Teraz pytanie dlaczego owy serial dalej śledzę: interesuje mnie jak scenarzyści rozplanują akcje i kim jest zamaskowane A, czasem lubię rzucić oko na ciekawe kreacje u dziewczyn, serial jest przyjemny dla oka (miasteczko jest wręcz utopijne-jeśli wytniemy całą akcje z A i Alison).

Z seriali,które polecam to wybitna hiszpańska produkcja: El Intenado (nie pożałujesz), serial mystery-thriller: Ringer.

Owego czasu obejrzałem/oglądam:
-Buffy:the vampire slayer,
-Ghost Whisperer
-Medium
-Afterlife
-Apparitions
-Friends
-Absolutely Fabulous
-Angel
-Tru Calling
-Dollhouse
-American horror story
-The Big Bang theory
-Grey's Anatomy
-ER
-El Barco
-El Internado
-Angelo o demonio
-Practice
-Harry's law
-The middle
-Supernatural
-The Client list
-Charmed
-Profilage
-Prawo Agaty
-Lekarze
-Przeznaczenie
-Instynkt
-Dekalog
-Broadchurch
-Luther
-The Falling
-Castle
-Bones
-Under the dome
-Black Mirrors
-House
-Orange is the new black
- Orphan Black
- Revenge
- The 1100
- Fringe
- Układ Warszawski
- Czas honoru

użytkownik usunięty

-Bates Motel
-Dr Who
-The Closer

Sporo tych seriali oglądasz. Ja z polskich seriali to tylko: 3 sezony ,,Lekarzy"; 4 sezony ,,Rodzinki.pl" : 5 sezonów, albo 4 ,,Czasu Honoru" i cały sezon ,,Na Krawędzi'', a także 2 sezony ,,Hotelu 52".

użytkownik usunięty
wojtek1993_filmweb

Większość z nich już dawno obejrzałem (zostały zakończone albo niestety skasowane).

Zdiagnozowałem u siebie uzależnienie od seriali telewizyjnych. Do niektórych z nich dokonywałem translacji w formie napisów ale z braku czasu i energii porzuciłem tą aktywność.;-)

Te powyższe co podałeś,też mam na koncie: obejrzanych (oprócz Hotelu 52).

Z całego serca Ci polecam El Internado, mój brat wymusił na mnie obejrzenie go, gdyż byłem dość sceptyczny po pilocie I sezonu ale później tak mnie cała intryga wciągnęła i co najważniejsze losy głównych bohaterów,że zanim się poznałem zamknąłem się podczas ferii w swoim pokoju z podręcznym spichlerzem i wodopojem oglądając "Internat" do końca. Pamiętam,że byłem chory w ferie zimowe, więc i tak byłem skazany na siedzenie w domu ale nie żałuję.
Na chwilę obecną tłuczę Grey's Anatomy ale w planach mam dokończyć The Closer, Castle oraz zabrać się do nowych seriali........

Z nowych seriali polecam: ,,Stalker"; "Gotham": "The Flash": "iZombie"; "State Of Affairs"; "Secrets and Lies"; "Hieroglyph"; "The Messengers"; "The Whispers";"How to Get Away With Murder". Powyżej wymienione seriale debiutują w pażdzierniku lub listopadzie, a niektóre dopiero w 2015 roku.
Z nowości teraz obecnych polecam: "The Originals"; "The 100"; "Reign", Marvel's Agents Of S.H.I.E.L.D.''; "The Tomorrow People": "Reign"; ,,Star- Crossed".

ocenił(a) serial na 5
wojtek1993_filmweb

Ja aktualnie oglądam:
"The Vampire Diaries"
"Witches of East End"
"Switched at Birth"
"Hit the Floor"
"Reign"
"Once Upon a Time"
"The 100"
Ktoś wcześniej napisał o "El Internado" - też oglądałam, chociaż już większości nie pamiętam ;D
Było tego więcej, ale lubią kasować seriale w jakie się wciągam jak np. "The tomorrow people" czy "Hellcats".
Ale co ja tam wiem, mój gust jest jakiś wypaczony xD

ocenił(a) serial na 8
wojtek1993_filmweb

Ja ogladam/ oglądałam:
- ''Grey's Anatomy''
- "Charmed", od tego sie zaczęło <3
- "The Vampire Diares"
- " Once Upon a Time"
- "The 100"
- " Glee" - ale podobało mi się do 3 sezonu
wile innych, bo dużo już zakończyło swą emisję i zwyczajnie nie pamiętam.

Polecam "Pretty Little Liars", jest bardzo zagmatwane chwilami, ale daje dużą szansę wyobraźni, na tworzenie nowych scenariuszy i teorii. Powstała masa blogów z teroiami itp. Jeśli oprócz oglądania interesuje Cię coś wiecej w serialach to jest dla Ciebie idealny.

ocenił(a) serial na 1
wojtek1993_filmweb

Pytanie, jaki masz gust.
Jeżeli nie będzie Ci przeszkadzała masa absurdów, idiotyzmów, nielogiczności i nudnych, niepotrzebnych wątków a także nieopisana wprost głupota głównych bohaterek powinno Ci się podobać. Uprzedzam jednak że ten serial ma tyle samo wspólnego z rzeczywistością co "Teen Wolf" a napięcia tutaj tyle co w "Świecie wg Kiepskich"

Jeżeli szukasz czegoś ambitnego, strasznego albo po prostu dobrego kryminału dla młodzieży - srodze się zawiedziesz.

Serial jest bardzo słaby i bardzo głupi, ale dla zabicia czasu można oglądać. Albo przy piwie żeby się pośmiać z kolegami, bo ostatnio zrobił się z dreszczowca serial zamienił się w sitcom.

Ja np. też oglądam, bo jestem ciekawy jak się skończy, a jestem chłopakiem 24-letnim, więc nie martw się że zostaniesz uznany za dziwnego. dziwnego. ;p Także Twoja decyzja. widzę, że jesteś obeznany z serialikami amerykańskimi więc Moim zdaniem spróbuj. ;)

MrJigssaw

Więc zaryzykuję i obejrzę. Teraz pytanie kieruję do Ciebie: ,,Jakie Ty seriale oglądasz?

ocenił(a) serial na 1
wojtek1993_filmweb

Masa tego jest, bo Ja oglądam praktycznie wszystkie ciekawe albo ambitne seriale. Gustuję jednak najbardziej w kryminalnych.

Jeżeli mam wymienić które oglądam i najbardziej lubię:

"Homeland"
"Breaking bad"
"Hannibal"
"Walking dead"
"Bates motel"
"Morderstwa w Midsomer"
"Arrow"
"Dexter" (ale tylko pierwsze sezony)
"American Horror Story Sabat"
"Broadchurch"
"Waking dead ("Budząc zmarłych", nie mylić z Walking dead)
"Luther"

Widzę, że najbardziej lubisz seriale młodzieżowe, a więc polecam doskonały serial rodem z Hiszpanii - "Internat" (thriller dla młodzieży) oraz brytyjski "skins" (pl. "kumple")

Doceniam również polskie seriale:

"Czas honoru" (mój ulubiony i najlepszy)
"Glina"
"Oficer"
"Odwróceni"
"Na krawędzi" (świeży serial polsatu, bardzo ciekawy)
Całkiem niezły jest też "Komisarz Alex", chociaż to kopia austriackiego serialu, ale tylko odcinki z komisarzem Orliczem (Antoni Pawlicki)

Jeżeli chodzi o serial "Hannibal to zakochałem się w nim wręcz - bardzo mroczny, psychotyczny i okrutny serial z rewelacyjnym aktorstwem.

Dobry jest też pewien serial produkcji południowokoreańskiej - "Irys", ale trudno dostępny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones