PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 271
ocen
7,5 10 1 72271
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Ta zabawa zaskarbiła sobie już uznanie wielu filmwebowiczów, jest dość popularna na niektórych forach innych filmów i seriali. PLL bije wszystkie seriale na głowę, że aż dziwie się że nie znalazłam tu takiego tematu. Możliwe że gdzieś jest, ciężko przejrzeć blisko 3k tematów, jeśli tak to po prostu odświeżę wątek ;p Dobra, przechodzę do konkretów, zabawa polega na pisaniu w charakterystyczny i specyficzny sposób (dokładnie jak poniżej) rzeczy których się nauczyliście z tego serialu. Zachowań i sytuacji które wymagają czegoś więcej niż prostej logiki (bo ta może się nie sprawdzić). Myślę, że temat w przeciwieństwie do wielu innych tutaj uświadomi nam jak fantastycznym serialem są Pamiętniki wampirów, i jak wiele życiowych sytuacji przedstawia. Pamiętajcie o kolejności i... zaczynajmy!

1. Dziw się, że w galerii sztuki są kamery i alarm.
2. Nawet, jeśli idziesz ścigać złoczyńców po lasach, pamiętaj o pełnym makijażu, modnej sukience i szpilach. Musisz przecież dobrze wyglądać!
3. To zupełnie normalne, że w jakiejś pipiduwie ciągle ktoś jest mordowany, po co mówić o tym w mediach? Zieeeew
4. Ludzie chodzący niezależnie od pory roku w czarnej bluzie z kapturem i skórzanych rękawiczkach są tak samo normalni jak my, bądźmy tolerancyjni.
5. Zawsze drżyj ze strachu na widok ślepej dziewczyny z kijkem.

Miłej zabawy!

Immortal_73728

Trochę się doczepię, bo wiem, że niektórych może to określenie urazić - nie ślepej, tylko niewidomej. ;-)

ocenił(a) serial na 4
Immortal_73728

Nie zmieniaj zamka do drzwi wejściowych swojego domu, ani nie montuj żadnych alarmów, przecież to nic złego, że notorycznie Ci ktoś obcy łazi po domu.

ocenił(a) serial na 4
systemofadown

A jeśli masz jakieś ważne dane, albo dowody na coś, to koniecznie trzymaj je na jednym pendrivie i nie rób więcej kopii.

ocenił(a) serial na 5
systemofadown

Poprawiłaś mi humor, dzięki :D

Immortal_73728

- jeśli grozi Ci niebezpieczeństwo koniecznie chowaj się w ciemnym kościele, w którym kiedyś kogoś zabito!
- nawet jeśli opuściłaś połowę liceum a po powrocie zostałaś aresztowana spokojnie możesz zostać nauczycielką
- jeśli zmieniłaś perfumy to znaczy, że masz złą siostrę bliźniaczkę

użytkownik usunięty
Immortal_73728

Po co się wysilać? Skopiuj czyjś post! Nawet tego zbyt dokładnie nie czytaj i wklej razem z tytułem innego serialu!
http://www.filmweb.pl/serial/Pami%C4%99tniki+wampir%C3%B3w-2009-502112/discussio n/Czego+nas+nauczy%C5%82o+VD+%C2%A0,1918094

ocenił(a) serial na 7
Immortal_73728

Jeśli jesteś w jakimś niebezpiecznym miejscu, najlepiej rozdziel się z grupą. Na pewno nic złego się nie przytrafi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones