PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 271
ocen
7,5 10 1 72271
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Producenci to przeciągają i przeciągają, a przeciez możemy wiedzieć, iim jest A a serial toczyć się dalej :)
Więc może pytanie brzmi: myslicie, że dowiemy się od Ezry od razu czy potem? Jesli potem to w jakich
okolicznościach? :)

ocenił(a) serial na 6
Ateliee

Mam przeczucie, że Ezra nie przeżył. To by było zbyt piękne, gdyby na początku następnego sezonu dziewczyny wparowały do szpitala, w którym Ezra wyjawia im całą tajemnicę. Jednocześnie mam nadzieję, że w jednym z końcowych odcinków tego sezonu prawda wyjdzie na jaw, no bo ile można. :P

ocenił(a) serial na 7
CeeCee96

Producenci zapewniają, że przeżyje. To pewne, bo podpisał nawet kontrakt na cały 5 seozn.

ocenił(a) serial na 6
Ateliee

Ups, nie wiedziałam o tym. No to może jednak Ezra pomoże dziewczynom w rozwiązaniu tej zagadki. Chociaż nie zasugerował już wcześniej, że mama Alison jest A? A ona została przez kogoś pochowana w odcinku finałowym, więc jego wcześniejsza teoria okazała się błędna. W każdym razie, dalej podtrzymuje to, że jeżeli już mamy się dowiedzieć kim jest A, to z pewnością nie będzie to na początku sezonu, o ile w ogóle w tym to nastąpi.

ocenił(a) serial na 7
CeeCee96

Nie sądze, to by było zbyt przewidywalne. Może straci pamięć albo coś...? Niby od strzału w brzuch nie powinien, ale ten serial nie jest na zbyt wysokim poziomie, więc można taką wersję obstawiac.

ocenił(a) serial na 6
Ateliee

Hmm... Pewnie by to wytłumaczyli jakimś szokiem po ataku czy czymś podobnym. Albo tracąc przytomność uderzył się w głowę. Ew. podpisali z nim kontrakt, ale będzie w 5 sezonie grał faceta w śpiączce i wtedy wracamy do mojej początkowej teorii, że nie dowiedzą się tego od Ezry.

CeeCee96

Nie dowiedzą się od Ezry, bo w spoilerach było napisane, że stracił pamięć i niby postrzelony był w głowę, choć mi się osobiście wydawało, że dostał kulą w klatę ;>

ocenił(a) serial na 6
pijany_mnich

Aż z ciekawości jutro jeszcze raz obejrzę koniec tego odcinka, bo moje oko też wyłapało kulę w klacie, nawet przez chwile się tam się trzymał ręką jak się odwrócił do dziewczyn.

ocenił(a) serial na 5
Ateliee

Nigdy się nie dowiemy. Serial będzie przedłużany do tego momentu, aż spadnie oglądalność i albo serial anulują albo wymyślą najmniej prawdopodobne zakończenie ever. Szkoda, bo ciekawie się zapowiadał i pierwsze 2 sezony oceniłam 8/10 a teraz? Absurd goni absurd. Ali w ciągu 10 minut ściąga i ukrywa dorosłego chłopa-denata (Iana) ? Pracuję w szpitalu i sama wiem jak ciężko jest podnieść (w 3 osoby!) bezwładnego człowieka. Cytując Caroline F. "Seriously?".

ocenił(a) serial na 6
Fragaria

Popieram rękami i nogami to co napisałaś. Ja już pewnie dawno bym przestała oglądać, ale jakoś z czystej ciekawości dalej to ciągnę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones