PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 271
ocen
7,5 10 1 72271
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Z fajnego serialu zrobił się kolejny gniot, gdzie na siłę próbuje się przedłużyć serię, aby zyskać jak
największe przychody. Porażka.

ocenił(a) serial na 6
luccaSKYFALL

poodbno podpisali umowe na kolejne 3 sezony

ocenił(a) serial na 4
9alexxandra9

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201199721034170&set=p.1020119972103417 0&type=1

polecam ; )

użytkownik usunięty
Hardkorze_

Dobre dobre :D

ocenił(a) serial na 7
luccaSKYFALL

Będzie jeszcze seozn 6 i 7 :<

Ateliee

właśnie też mi gdzieś migneło ....myślałam że na 5 zakończą a oni jeszcze chcą zrobić 6 i 7? już koniec 4 sezonu ciężko mi się to oglądało..co oni wyprawiają z tym serialem

ocenił(a) serial na 7
fanzlalka

No niestety... Większość (w tym ja) i tak ogląda z sentymentu, bo chcemy wiedzieć, kim jest A ;>

Ateliee

Ja np. nie wiem czy oglądać ten serial,bo obejrzałem 3 pierwsze odcinki i strasznie nudziło mi się. Wrócę chyba do ,,Nikity(2010), bo jest tam ciekawsza i lepsza fabuła.

wojtek1993_filmweb

jesteś facetem więc serial może Cie nudzić, ale powiem że ja podchodziłam do tego serialu kilka razy i nie mogłam się przekonać, ale po 10 odcinkach zupełnie się to zmieniło...mimo że już od połowy 4 sezonu serial trochę zaczyna nudzić, gmatwać, zajeżdżać operą mydloną- mimo tego polecam, i zachęcam ....martwi mnie tylko że chcą zrobić jeszcze 6 i 7 sezon...

fanzlalka

Sam już nie wiem, skoro po 4 sezonie jest już naciągany to nie wiem czy opłaca oglądać się te trzy sezony, lepiej przeczytam serię książek.

fanzlalka

Mam też rozumieć,że :
1). W każdym sezonie "A" to inna osoba;
2). Ani widz, ani główne bohaterki nie wiedzą kim jest "A";
3). Serial ciągnie się w nieskończoność i do tej pory czyli 5 sezonu i pewnie jeszcze dalej nie będzie wiadomo kim jest "A".
4). "Pretty Litte Liars" przypomina mi po części "Jak poznałem waszą matkę", że do ostatniego odcinka i ostatniego sezonu nie wiadomo było "jak poznał ich matkę". Nie oglądałem tego serialu, ale słyszałem z opowieści od znajomych.

wojtek1993_filmweb

w odpowiedzi na Twoje pytania no cóż.. na razie nie wiadomo kto jest A... w tym serialu już chyba każdy był brany że jest "A" każdy pewnie już myślał.. to ona to on jest "A" ...a tu niestety po kilku odcinkach rozczarowanie ..teraz robi się to już męczące...oczywiście nadal będę oglądać serial, ale jak pomyślę że mamy 5 sezon...i nadal nie wiemy kto jest "A" i pewnie się teraz jeszcze nie dowiemy...to jestem strasznie rozczarowana. Oczywiście dziewczyny nie wiedzą kto jest "A" wiele tu osób spekuluje że "A" to jedna z dziewczyn, lub jest to kilka osób ...zobaczymy

fanzlalka

To obejrzę serial i przeczytam książki :)

fanzlalka

Sorry, że męczę Cię moimi wiadomościami. Przekonałaś mnie, obejrzę ten serial. Pozdrawiam :)

luccaSKYFALL

Druga sprawa to taka,że miałem chęć przeczytać serię książek na podstawie, których nakręcono "PLL", ale zaraz będę chciał oglądać serial itd. Znacie jakieś książki na podstawie, których nakręcono serial oprócz: "Pamiętniki Wampirów"mi już nie chciało się czytać); "Gra o Tron": "Czysta Krew": "Kości" i "Castle"(obecnie czytam i polecam) i oprócz Plotkary(nie ma jej u mnie w bibliotece) oraz ,,Pretty Litte Liars"(może przeczytam, ale serialu na pewno nie będę oglądać) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones