PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 271
ocen
7,5 10 1 72271
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka
ocenił(a) serial na 10
cariba666

Skąd takie info?

ocenił(a) serial na 9
cariba666

Chcialabym żeby wszystko się wyjaśniło ale to by oznaczało koniec serialu, mimo to ze niektóre odcinki powiewają nudą i tak będę go ogladala do konca. Wiec mam mieszane uczucia

ocenił(a) serial na 10
cariba666

Nie jest to potwierdzone, Marlene powiedziała, że nie dostali jeszcze przedłużenia na 6 sezon.
Z jednej strony fajnie, a z drugiej nie. Chciałabym, żeby serial się jeszcze nie kończył, ale chciałabym też już dostać odpowiedzi na wszystkie pytania i dowiedzieć się kto jest tym A.

ocenił(a) serial na 7
Kaarola_96

Dlatego napisałam prawdopodobnie :)

cariba666

Nie wierzę, że to powiem, ale się nie cieczę... Ten serial zaczyna ciągnąć się jak przysłowiowe " gówno w przerębli "- jak od dawna wiadomo, nie przynosi to pozytywów..

yamaha299_fw

To nie musicie ogladac, chyba, że uprawiacie masochizm i lubicie sie zamęczać jak to nazwałeś/aś "g..wnem w przerębli"! Mnie jak zaczyna nudzić jakis serial to go przerywam, tak było z z Jak poznałem waszą matką.

milenasy

Sam serial jest fajny, ale ciągnięcie go jak właśnie przysłowiowe " gówno w przerębli " nie służy temu serialu, ani żadnemu innemu..

ocenił(a) serial na 6
yamaha299_fw

Też się za bardzo nie cieszę. Lubię ten serial i w ogóle, ale nie chcę, żeby to był jakiś tasiemiec.


Mój blog o PLL:
allyouneedispll blogspot com

ocenił(a) serial na 4
yamaha299_fw

podbijam, propsuję! 6 sezon to już byłoby jakieś przegięcie. Może dowiem się kim jest Big A jak będę miała 40 lat.

cariba666

Nie...

ocenił(a) serial na 10
cariba666

No jasne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones