PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 271
ocen
7,5 10 1 72271
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Dziś już ostatni odcinek Pretty Little Liars
oficjalnie dowiemy się kim jest A.D i zakończymy 7 lat z serialem
jak myślicie kim będzie nowy prześladowca kłamczuch ? oczywiście jak czujecie się przed finałem i również jak wrażenia po obejrzeniu finałowego odcinka :)

aturi

Najbardziej na zwiastunie "cierpi" Spencer dlatego myślałam, że A będzie związane z jej i Alison rodziną czyli np: wspólny brat, ale oficjalnie nie ma być Jasona w finale.

ocenił(a) serial na 4
aturi

Gdzie można obejrzeć? Obojętnie czy z napisami, czy bez.

ocenił(a) serial na 10
robipati

Podpinam się !

Klaudia_Czetyrow

hdonline. to

ocenił(a) serial na 3
aturi

Właśnie obejrzałam ostatni odcinek. Tak beznadziejnego zakończenia nie mógł spodziewać się nikt :P Na końcu śmiałam się jak głupia, co za bzdura!

celyna_

Czuje się zażenowana tym odcinkiemXD

ocenił(a) serial na 5
aturi

Ja też jestem już po i.. Obstaję przy jednej konkluzji - cały wątek z dziewczynami po latach, to jakby powtórzenie pierwszych sezonów PLL, tylko gorzej. Przez cały odcinek tylko wywracałam oczami i myślałam: "To już było, to już widziałam, to też." Ileż można?! Serio nie mieliśmy już wątku ze złą bliźniaczką? Serio nie mieliśmy historii z niechcianym dzieckiem, które zazdrościło drugiemu rodziny?!
Moim zdaniem motywacja bliźniaczki miałaby jakiś sens, gdybyśmy wcześniej nie widzieli dokładnie tego samego z Charlotte i Mary. Plus dla Troian, że świetnie odegrała rolę Alex, ale mimo wszystko nie uratowało to tego odcinka. Poza tym, po co był wątek końcowy ze zniknięciem Addison? Czy Marlenka szykuje się, żeby powtórzyć tą samą historię w zasadzie po raz trzeci? Żenada, żenada i jeszcze raz żenada.
Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie uderzyła w negatywny sposób - dlaczego nagle dziewczyny mają taki instynkt macierzyński? No ok, jeśli chodzi o Emily i Allison, to wyszło trochę w nieprzewidziany sposób. Ale Aria i Hanna? Przecież same zachowują się jak gimnazjalistki i ja kompletnie nie wyobrażam ich sobie jako matek.

Jedyne plusy tego odcinka to:
- Jenna i jej "I can smell a bitch from a mile" :D
- końcowa scena z udziałem Mony
- Ella i jej konflikt z matką Ezry.

W ogóle nie będę tęsknić za tym serialem. Dziękuję, żegnam.

ocenił(a) serial na 6
sekretarz.maria

Ja bym jeszcze dodała komentarz mamusiek pt. "Pamiętacie, jak wyszłyśmy z piwnicy?" :D

ocenił(a) serial na 8
sekretarz.maria

To zabawne, że ludzie tak poważnie traktują ten serial. On od 3 sezonu oznaczał kotlety odgrzewane, bo zacząć trzeba od tego że zakończyć miał się po pierwszym sezonie. Ale stacja widziała, że pieniążki lecą no to robiła kontynuację. Bawi mnie Wasze rozżalenie, bo od 3 sezonu to już w serialu były same bzdury i bzdurki. Ja osobiście oglądałem od dawna z OGROMNYM przymrużeniem oka, także serial wciąż jest dla mnie dobry. To zależy od oczekiwań.
Skoro wiecie, że ciągle się wszystko tam powtarza, to po co ciągle oglądaliście? Sami się zdecydowaliście na oglądanie miernego serialu, więc nie obwiniajcie jego twórców. Tam się scenarzyści wymieniali tak często, że nie byli w stanie utrzymać tej historii prosto.
Poza tym z tyloma fanami, i ich oczekiwaniami ciężko im było zrobić coś sensownego. Mogli by dać Mellisę na AD i byłoby że denny serial, bo wszyscy Mellisę podejrzewali od początku. MIAŁ BYĆ SZOK.
Dostali szok przy bliźniaczce to kręcą nosem, że powtórka z historii.
A odcinek był serio dobry. Naładowany smaczkami dla fanów.

Wrócił ulubieniec Wren. Mellisa przez 6 sekund była AD. Rozmowa mam o piwnicy. GENIALNA GRA AKTORSTKA TROIAN. Wiedziałem, że nie pozwolą takiemu diamentowi aż tak marnować się przed kamerą.

Wyluzujcie trochę. Jeżeli czujecie się pokrzywdzeni tym finałem, to sami sobie jesteście winny tym że tyle lat to oglądaliście mając nadzieję na coś sensownego :)

ocenił(a) serial na 6
JamesTC

W KOŃCU ktoś kto mądrze gada!
Wkurza mnie, że wszyscy tacy oburzeni, że mogło to się lepiej skończyć bla bla bla, a prawda jest taka, że żadne zakończenie by was w stu procentach nie zadowoliło, zawsze coś źle.

ocenił(a) serial na 5
JamesTC

Myślę, że każdy ma prawo do swojej opinii i do wyrażenia niezadowolenia ;) Osobiście nie wkręciłam się w ten serial tak emocjonalnie, jak wiele osób, niemniej jednak oglądałam go z prostego powodu - chciałam się dowiedzieć, kim jest dręczyciel Kłamczuch. To jest w końcu clue tego serialu i myślę, że każdy, kto obejrzał pierwsze sezony był tego ciekaw, niezależnie od tego, jak denne były kolejne odcinki. Osobiście przewijałam wiele scen, więc nie mogę powiedzieć, że byłam bardzo zaangażowana, jednak chodzi tutaj o jedną prostą rzecz - przy takiej ilości fanów Marlene powinna ich potraktować z szacunkiem i napisać porządny scenariusz chociaż tego finału, bo resztę serialu przemilczę. Tak się nie stało i myślę, że głównie z tego powodu fani są zawiedzeni. Wykorzystała wątek, który już kiedyś się pojawił, więc wygląda to tak, jakby chciała to zrobić na "odwal się", bo nie miała pomysłu, jak inteligentnie zamknąć intrygę. Powinna z szacunku do fanów serialu wyjaśnić chociażby wątki otwarte w tym sezonie, ale tego również nie chciało jej się zrobić.

P.S. Myślę, że moja negatywna opinia i tak jest wyważona. Idź na facebooka i zobacz, co tam się dzieje :D

użytkownik usunięty
JamesTC

Właściwie to chyba dla większości bliźniaczka Spencer to nie był żaden szok, a przynajmniej dla tych, którzy czytali jakieś blogi czy posty na Tumblrze, te różne teorie.. był ich ogrom. Nawet większość scen, gdzie pojawiała się Alex wyłapali poprawnie. Ja tam nie byłam zbyt przychylna do tych teorii, wolałam chyba, żeby nie okazały się prawdą, no ale cóż :)

ocenił(a) serial na 7
sekretarz.maria

Ja z kolei trochę nie rozumiem tego hejtu na kłamczuchy, "skąd nagle u nich instynkt macierzyński". Mam nadzieję, że piszę to albo gimnazjalistki, które teraz nie chcą mieć dzieci i wydaje im się, że nigdy nie będą chciały, albo dwudziestoparolatki, które po prostu tego nie czują i mają pretensje do całego świata, "dlaczego inne dziewczyny w podobnym wieku miałyby chcieć mieć dzieci, skoro ja nie chcę", to dopiero jest żenada. Tak się składa, że wczesne macierzyństwo znowu jest trendy, sporo dziewczyn stosunkowo wcześnie wychodzi za mąż i od razu planują też dzieci, co nie jest niczym nadzwyczajnym. Skoro w prawdziwym życiu tak się dzieje, to czemu w serialu nie może?

ocenił(a) serial na 5
lovepeacefreedom

Czytaj, proszę, ze zrozumieniem. Mi nie chodziło o wiek metrykalny dziewczyn, tylko ich dziecinną psychikę ;)

ocenił(a) serial na 7
sekretarz.maria

Oj, ja coś czuję, że mamy tutaj oburzenie nastoletniej madki i zdziwienie, że nie wszyscy chcą kochać dzieci jak ona :D

ocenił(a) serial na 6
aturi

Mam pytanie, bo czytając opinie jakoś nie chce mi się za ten odcinek zabierać, wyjaśniło się kto jest ojcem dziecka Ali i Emily?

ocenił(a) serial na 9
izuul

Ojcem jest Wren

ocenił(a) serial na 6
jestemkoza

Dzięki ;)

ocenił(a) serial na 8
izuul

Wren, który był z bliźniaczką Spencer w związku.

ocenił(a) serial na 6
aturi

Watek z blizniaczka to byla powtorka po raz n - ty, ale trzeba przyznac, ze aktorka zagrala to bardzo dobrze. Zastanawiam sie, do ilu sezonow mozna by to wszystko skrocic, zeby nie bylo takie wtorne i poplatane. Podobala mi sie scena z Jenna :)

ocenił(a) serial na 7
angelica

Myślę, że jakby wszystko ładnie zebrać i pozbyć się niepotrzebnych wątków, to wyszłyby max 4 sezony fajnego, dobrego serialu, w którym akcja cały czas jest wartka, a wszystkie tajemnice rozwiązane :)

ocenił(a) serial na 7
aturi

Wreszcie poruszyli najbardziej nurtującą tajemnicę serialu, czyli jak matki wyszły z piwnicy :)

Dagmii

jak wyszły? chyba mi to umknęło, za dużo informacji w jednym odcinku :D

aturi

Juz nawet "Plotkara" miala bardziej sensowne zakonczenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones