PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 259
ocen
7,5 10 1 72259
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

hej, nie dawno zaczęłam oglądać, jestem na drugim sezonie, ale jak widzę on sie trochę ciągnie. Czy jakbym odpuściła sobie np. połowę trzeciego sezonu ominęłoby mnie coś ważnego i mającego wpływ na "przebieg zdarzeń" albo relacjach bohaterów? Nie mam dużo czasu, a mnie dosyć wciągnął i chciałabym go trochę skrócić. dzięki z góry

ocenił(a) serial na 8
conaoBiad

Raczej takie skracanie serialu jest bezsensu, opuścisz dużo ciekawych wydarzeń, może i później byś sklecił wszystko do kupy ale wg mnie warto obejrzeć cały. Jak dla mnie 3 sezon się ciągnie, ale 4 już jest super :). Pozdrawiam i życzę miłego oglądania,

ocenił(a) serial na 9
conaoBiad

4 sezon ma tak jakby zerowy odcinek. To wszystkie 3 sezony w pigułce. Obejrzysz to i wszystko zrozumiesz, więc spokojnie możesz przeskoczyc sobie od razu do 4 sezonu ale z koniecznością obejrzenia odcinka 4x00 :p

użytkownik usunięty
conaoBiad

Pomimo,że III sezon to kompletna porażka to wiele wydarzeń ominiesz i niektóre motywy są ciekawe. Moja rada to przemóc się i obejrzeć chronologicznie (mając na uwadze fakt,że Cię wciągnął). Jak podejmiesz decyzję przeskoczenia bezpośrednio do IV sezonu to idź za radą KubaGroszek ;-)
Jeśli szukasz dobrego serialu z gatunku mystery to polecam hiszpańską produkcję: El Internado.;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones