Słodkie kłamstewka (2010-2017)
Słodkie kłamstewka: Sezon 2 Słodkie kłamstewka Sezon 2, Odcinek 19
Odcinek Słodkie kłamstewka (2010-2017)

The Naked Truth

45m
8,9 1 740
ocen
8,9 10 1 1740
Słodkie kłamstewka
powrót do forum s2e19

odcinek 19 sezon 2

ocenił(a) serial na 10

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

ocenił(a) serial na 10
kala996

Jason i Spencer są rodzeństwem :O

ocenił(a) serial na 10
kala996

tzn. mają tego samego tate

ocenił(a) serial na 8
kala996

:o:o tak kiedyś myślałam ale wyleciało mi z głowy:D a Ali?

ocenił(a) serial na 9
kala996

No jak oglądałam wczoraj (a właściwie u nas w PL to już dzisiaj haha) ten odc to myślałam, że padne jak Spencer to powiedziała. xd Byłam w szoku szczerze mówiąć ;P
A jak wrażenia po obejrzeniu odc?

ocenił(a) serial na 10
kala996

wiecie może jak nazywa się piosenka, która leci na samym końcu odcinka, tuż po kłótni Spencer z jej mamą ??

ocenił(a) serial na 10
emeczka_96

W końcu o co chodzi z tym Holdenem? O.o nadal nie rozumiem jego wątku, zrozumiał ktoś czym on w się zajmuje? Jakieś teorie albo coś? O.o
Wydawało mi się w ogóle, że to z nim gadały dziewczyny na końcu odcinka przez telefon... może A też ma coś do niego? W końcu po co wprowadzali by nową postać która na 100% nie jest A?

ocenił(a) serial na 10
Artemisek

nie wydaje mi sie, zeby holden mial cos wspolnego z A. co do twojej teorii, to własnie powinni wprowadzac nowe postaci, ktore nie maja nic wspolnego ze smiercia Ali, żeby zaburzyć tę rutynę i jakoś zaciekawić widzów.

emeczka_96

Myślałam, że Holden jest tą osobą, która wpadła w samochód i zgubiła telefon, stąd ten siniak, ale teraz mam wątpliwości... Czytałam gdzieś na blogu, że A ma zacząć 'prześladować' jakąś dodatkową postać i ona/on zrzeszy się z dziewczynami w 'walce' z A.

callmeka

Bok by się nie zgadzał ;p jeśli chodzi o siniaka.

Co do odcinka, ciekavvy serial się jakoś ratuje.... VVy tu o Holdenie A ktoś z tej grupy gdzie Holden i Aria przygotovvyvvali te płutno napisał "VViem Kto Zabił Alison D..."

Nie zdzivvie się jak Noel i Janna są A, albo są z A povviązani, bo czemu tak Noelovvi zależało na Calebie... no i A było tego dnia vv szkole bo zabrało laptopa Calebovvi, szczerze lapa bym zamknęła vv szafce albo spała z nim, a nie trzymała vv otvvartej kieszeni plecaka.... no błagam. Do tego ten zbieg okoliczności że Aria szuka Caleba, nagle zjavvia się Nel z pytaniem o Caleba - drzvvi są zamknięte ona vv nie vvali - a przypominam że Caleb povviedział ze to jego patio i on je zna nikt vviecej - jakos tak.... no i nagle znikad bierze sie Holden.

Mona się fajnie zachovvała :) może A. zacznie ją nękać za pomoc Emilly.

Chile91

holden widział,jak aria gdzieś wychodzi i szedł za nią.

ocenił(a) serial na 5
emeczka_96

To było "I Hurt Too" - Katie Herzig

ocenił(a) serial na 10
leafitja

dzięki ! :)

kala996

http://www.filmweb.pl/serial/Słodkie+kłamstewka-2010-556945/discussion/2x19+%22T he+Naked+Truth%22,1834919

ocenił(a) serial na 9
youhaveamessage

Z holdenem chodzi chyba ze cos cwiczy jakies sztuki walki czy cos.. tak mi sie zdaje .. i pewnie jakos nielegalnie zarabia xdd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones