PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103746}

Słodkie zmartwienia

Clueless
6,2 1 674
oceny
6,2 10 1 1674
Słodkie zmartwienia
powrót do forum serialu Słodkie zmartwienia

przypomnialo mi sie wlasnie ze kidys jak ogladalem jeden z odcinkow to straszną głupote uslyszalem w tym filmie. jeden z murzynow sie klucil ze swoja dziewczyną o cos z polska. o jakies statki czy port, a wtedy kolesiana mu odpowiada ze "jak to mozliwe, skoro polska nie ma dostepu do wody". poprostu mnie to zagielo. a jesli ktos pamieta ktory byl to odcinek to prosze podac, to sobie sciagne gdzies i pobrechtam jeszcze raz

ocenił(a) serial na 5
dlugi_dzony

To był odcinek 32, dzisiaj leciał. Do tego jeszcze ten murzyn mówił, że Francja graniczy z Polską

dlugi_dzony

naucz się ortografii mośku ...

użytkownik usunięty
dlugi_dzony

ludzie o to chodzi, oni maja byc tepi, bogaci i grac takich ...

dlugi_dzony

Bo tak napisał scenarzysta w scenariuszu, debilu, więc taką kwestię mieli do odegrania. Idiotą jest ten, co ocenia naród na podstawie wyrywka z serialu wyprodukowanego w ich kraju.

Zresztą wiadome, że nie każdy Amerykanin jest dobry z geografii, podobnie jak nie każdy Europejczyk czy Azjata. Bo i nie każdy musi znać położenie geograficzne wszystkich krajów świata.

ocenił(a) serial na 7
dlugi_dzony

Z wodą jest taki problem, że zawsze można zakręcić kurek, a tak na poważnie to czy my wiemy nad jakim oceanie jest Floryda? A kogo to obchodzi? Na pewno nie mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones