SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

The L Word: Generation Q

2019 1 godz.
7,1 905
ocen
7,1 10 905
349
chce zobaczyć
{"id":"837771","linkUrl":"/serial/S%C5%82owo+na+L%3A+Generacja+Q-2019-837771","alt":"Słowo na L: Generacja Q","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/77/71/837771/7902783.2.jpg"}
Po 10 lat kultowej serii The L Word, nieheteroseksualne przyjaciółki spotykają się ponownie i przeżywają nowe niebanalne historie w nowoczesnym świecie. 
{"seasons":[1]}
8
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/S%C5%82owo+na+L%3A+Generacja+Q-2019-837771/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/837771","link":"/serial/S%C5%82owo+na+L%3A+Generacja+Q-2019-837771/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/837771","link":"/serial/S%C5%82owo+na+L%3A+Generacja+Q-2019-837771/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[]

Bohaterki serialu Słowo na L powracają i wraz z nowymi postaciami ze środowiska LGBTQIA+ doświadczają w Los Angeles miłości, rozstań, namiętności, niepowodzeń i sukcesów. Znane z Słowa na L aktorki Jennifer Beals (Cztery pokoje), Kate Moennig (Kroniki portowe) oraz Leisha Hailey (serial Nie z tego świata) wracają w nowej produkcji. DoBohaterki serialu Słowo na L powracają i wraz z nowymi postaciami ze środowiska LGBTQIA+ doświadczają w Los Angeles miłości, rozstań, namiętności, niepowodzeń i sukcesów. Znane z Słowa na L aktorki Jennifer Beals (Cztery pokoje), Kate Moennig (Kroniki portowe) oraz Leisha Hailey (serial Nie z tego świata) wracają w nowej produkcji. Do obsady serialu dołączyli m.in. Arienne Mandi (serial Agenci NCIS) i Leo Sheng (Adam). Reżyserką przełamującego schematy obrazu jest wyróżniona nominacją do Oscara Steph Green (seriale HBO Watchmen i Kroniki Times Square).

studio
Showtime Networks
data produkcji
2019
tytuł oryg.
The L Word: Generation Q
inne tytuły
Słowo na L: Generacja Q Polska
Więcej...
Zdjęcia do serialu kręcono w: Los Angeles (Kalifornia, USA) oraz Vancouver i Toronto (Kanada).
Katherine Moennig, która jest również główną postacią w serialu telewizyjnym Ray Donavan, w ostatnim odcinku tuż przed premierą Słowo na L: Generacja Q mówi, że leci samolotem, aby przeprowadzić się do Los Angeles. Shane, bohaterka grana przez Katherine Moennig, w premierowym odcinku Słowo na L: Generacja Q po raz pierwszy pojawia się w serialu wysiadając z samolotu w Los Angeles, gdzie właśnie się przeprowadziła.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Drugi sezon

  afirmacjaa ocenił(a) serial na 7

  Kate Moennig potwierdziła na swoim twitterze, że będzie drugi sezon <3

 • Miłe zaskoczenie!

  sikoranka ocenił(a) serial na 9

  Uwielbiam oryginalne L word i pokładałam duże nadzieje w kontynuacji - na szczęście się nie zawiodłam :) Podoba mi się, jak zostały rozwinięte wątki "starych" bohaterek, a nowi bohaterowie i ich perypetie nadają fajną świeżość, wszystko utrzymane jednak w klimacie oryginału. Bardzo na plus!

  10
  • Dobry ale ...

   ewelinadolata77 ocenił(a) serial na 8

   Oryginalne L word ( 2004 - 2009 ) o niebo lepsze. Gdyby nie Bette , Alice i Shane to byłoby słabiutko. Fajnie że pojawiła się też Tina. Bez starej ekipy ten serial to już nie to.

   10
   • Kto zabił Jenny Schecter!?

    karen_

    *Spojler*--------------------- ------------------------------ ------------------------------ ------------------------------ ------------------------------ ------------------------------ ------------------------------ ------------------------------  ... więcej

   • Ulubiona bohaterka

    lovelytune ocenił(a) serial na 9

    Która bohaterka/wątek podoba wam się najbardziej? Ja z początku nie byłam przekonana do nowej obsady, ale teraz Dani to moja ulubiona postać, chociaż jeśli chodzi o jej związek z Sophie to tu może być różnie. Bardzo lubię też Tess . I myślę, że Alice wygląda tu dużo dużo lepiej niż w oryginalnym ... więcej