PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729152}
7,5 22 501
ocen
7,5 10 1 22501
5,4 5
ocen krytyków
Służby specjalne
powrót do forum serialu Służby specjalne

świetny 8/10

ocenił(a) serial na 9

oglądałem film ale musze przyznać że serial pokazuje więcej wątków i bardziej mi sie podoba , szkoda tylko że 5 odcinków..polecam

ocenił(a) serial na 10
dawid_23

Pitbull 1 sezon miał też 5 odcinków, a potem co? 3 sezony, Magdalenka i Parole ;-)
Może tym razem będzie bliźniaczo, bądźmy dobrej myśli, bo produkcja zacna. Mimo że sporo osób narzeka że spory rozrzut w czasie (np. nowe ubarwienie radiowozów vs. FOZZ czy ART B.),
Tylko obawiam się, że tak do końca to nie pykną tej brudnej całości, jaką parają sie nasi politykerzy i SS za nimi stojące, bo naród by kur/wicy mógł dostać ;-) ;-) ;-)
...choć ja złudzeń od dawna juz nie mam :-)

hbk06_qbas

Też liczę że powstanie drugi sezon, a materiał jest i to duży, przecież 8 lat rządzenia PO to głównie skandale i afery z których spokojnie by powstał jeden sezon.

ocenił(a) serial na 8
dawid_23

Ja filmu nie oglądałem, choć niedawno kupiłem...Ale zrobiłem to celowo, bo w serialu będzie wszystkiego więcej i dokładniej :)
I zgadzam się serial zapowiada się świetnie!

ocenił(a) serial na 8
dawid_23

To fajne w sumie jest w serialu, podobnie jak było z "Pitbullem" tutaj rozbudowują wątki tylko, ale dokładniej przez to pokazują postaci, o wiele łatwiej się we wszystkim połapać i takie spójniejsze jest. No i oczywiście masa świetnych tekstów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones