PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861917}

Słudzy Króla Midasa

Los favoritos de Midas
6,1 1 205
ocen
6,1 10 1 1205
Słudzy Króla Midasa
powrót do forum serialu Słudzy Króla Midasa

Rozczarowanie

ocenił(a) serial na 3

To był wielki zawód. O ile pierwsze 3/4 odcinki dają nadzieję na fajny serial to potem wszystko się sypie: tempo, logika, pomysł. To jest wydmuszka. Ładnie opakowane nic. Ostatni odcinek z trudem jest wytrzymać bez ziewania lub uśmiechów nad brakiem spójnej koncepcji producentów. Czuję się oszukany :) stracony czas, bo po obejrzeniu całości muszę ze smutkiem przyznać, że na tle dzisiejszych dużych produkcji, do których Midas na pewno się zalicza, czuć, że to niższa liga.

użytkownik usunięty
Maciekk1980

jak wiekszosc hiszpanskich produkcji

ocenił(a) serial na 3

to prawda, aczkolwiek zdarzył się Dom z papieru :)

ocenił(a) serial na 5
Maciekk1980

Zgadzam sie

Maciekk1980

To już zaczyna być jasne, czemu Netflix olał promowanie tego tytułu. Nawet zwiastun po polsku się nie ukazał

ocenił(a) serial na 3
lew890

tylko po co robić taką chałę? widz będzie wkurzony i zniesmaczony.

Maciekk1980

kto według ciebie stał za tą całą intrygą ? Czyzby firma tej Marii Jose ? kto siedział w limuzynie ?

ocenił(a) serial na 3
bruno_filmweb

Cała ekipa, która była na przyjęciu łącznie politykami, prawnikami i oczywiście ta Maria :)

Maciekk1980

A dlaczego zabił gościa w parku i kto mu to kazał? Zgubiłem ten wątek bo zasnąłem, a nie chciało mi się do tego wracać ;)

ocenił(a) serial na 3
kendi_film

Może chciał zabić prześladowcę, może pokazać, że jest do wszystkiego zdolny, może to był akt rozpaczy,

ocenił(a) serial na 3
Maciekk1980

Może symbol przemiany, ale dobrze, że zasnąłeś, bo nie warto tego roztrząsać ;)

Maciekk1980

moim zdaniem, niezły serial, nie tak długi i zdecydowanie lepszy od większości chały na netflix

ocenił(a) serial na 3
prezesio

To prawda na Netflix jest masa chały, co nie zmienia faktu, że chcemy wyższego poziomu. Podczas pandemii trwającej już z 10 miesięcy każdy z nas ma okazję oglądać nieco więcej filmów niż zwykle, i co? i dziś w zasadzie wszystko co dobre już obejrzane. Wybór bardzo mały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones